Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Hakkında
Fotoğraflar
Değerlendirmeler

Sergen Cömert

Sergen Cömert

5.0 (5)
Çevrimiçi
Teklif Al

Sergen Cömert
5.0 5 oy
Hakkında
Shoot Desk’i Neden Tercih Etmelisiniz?

Bu sorunun cevabını sadece “uygun fiyatlarla hizmet vermek” olarak değerlendirirsek vizyonumuzu iyi özetleyememiş oluruz.
Bize göre medya alanında başarılı olmanın öncelikli kriteri güçlü bir iletişime sahip olmak! Tüm ekip arkadaşlarımız, yaptıkları işin yanında aynı zamanda iyi birer iletişimciler. İyi bir dinleyici olmadan müşteri beklentilerinin karşılanmasının imkansız olduğunu düşünüyoruz. Hizmet sunarken kaliteyi ön plana çıkarmanın yanı sıra müşterilerimize bizleri yakın bir arkadaş olarak görmeleri için de ayrıca çaba sarf ediyoruz. Çünkü güven, samimiyet ve güçlü bir iletişim bizim olmazsa olmazlarımız arasında!

Bugüne kadar çalıştığımız onlarca müşteriyle birbirimizi hatırlamamızın ve sürekli diyalog içinde olmamızın altındaki gerçek bu. Hizmet alışverişiyle başlayan birlikteliği uzun süreli ve güçlü bir bağa dönüştürmek! Bunu başarabildiğimiz için kendimizi gerçekten özel hissediyoruz.

Ücretlendirme konusunda da müşterilerimize şöyle sesleniyoruz: Bütçeniz ne olursa olsun sizin için kaliteli ve özel bir teklifimiz her zaman var. Gelin ve bu teklifi değerlendirin!
Adres
Edremit, Balıkesir
Genel Bakış
5 kez değerlendirildi.
4 kişi çalışıyor
3 yıldır gigbi'de
2020 yılında işe başladı

Fotoğraflar ve Videolar
5 Fotoğraf, 6 VideoDeğerlendirmeler
5.0
5 değerlendirme
5
%100
4
%0
3
%0
2
%0
1
%0

Şerifcan Ürkmez
Çok iyi bir animasyoncu ve kurgucumuz var. Tasarımlarını, animasyonlarını, iş hassasiyetini takdir ediyorum. Yanında çalışan arkadaşlar da öyle... Yeteneği alçakgönüllülük ile birleştirdiğinizde karşınıza böyle bir ekip çıkıyor. Güzel olan taraf artık fotoğrafçılıkta yapıyorlar. Bundan sonra fotoğraf çekimlerimiz için de onlarla çalışacağım.
02 Kasım, 2021

Feride Ekin Uysal
Çalışmaktan dolayı çok mutluyuz. Sergen Bey şehir dışından gelip güzel is çıkardı. En kısa zamanda yeniden biraraya gelmek dileğiyle
29 Ekim, 2021

Emine Özyıldız
Oğlumun doğum günü için animasyon film hazırladılar. Doğum günü partisinde kullandık ve oğluma güzel bir sürpriz oldu. Üstelik çok kısa bir sürede teslim ettiler. Her şey için teşekkürler.
29 Ekim, 2021

Hasan Kılıç
Geçen sene mezuniyetimiz dolayısıyla fotoğraf çekimi için tanışmıştık.Hem uygun fiyatlara fotoğraf çekimlerimizi yaptılar,hemde sonrasın da çok ilgilendiler.Neredeyse bir tam gün çekim yaptık ve ekstra hiçbir ücret talep etmediler. Gerçekten çok memnun kaldık ve diğer arkadaşlarımıza da tavsiye ettik.
28 Ekim, 2021

Şermin Çubukçu
Genç sempatik ve eğlenceli bir ekip... Doğum günü için çağırdık ve inanılmaz keyif aldık. Aldığımız hizmetten ziyade yaklaşımları daha çok hoşumuza gitti. İşlerini iyi yapıyorlar
28 Ekim, 2021

Sık Sorulan Sorular
Fiyatlandırmanız hakkında bilgi verebilir misiniz?
Yeni ve genç oluşumlu yapılanmasıyla medya dünyasına merhaba diyen Shoot Desk ekibi, bütçesi ne olursa olsun tüm insanlara aynı kalitede hizmet sunmayı hedefleyen bir fiyat politikasını esas almaktadır. Bu bağlamda yapılacak işin fiyatını belirleyen temel unsur işin niceliğidir (yapılan işi süresi ve adedi); kalite ise sabittir. Örnek verecek olursak; yeni evlenecek ve bütçesi sınırlı olan çiftlerimiz için 750 TL’lik kapsamlı ve kaliteli paketlerimiz söz konusuyken daha gösterişli ve özel çalışmalar talep eden çiftlerimiz için de “Venüs” paketlerimiz mevcut... Aynı planlamayı tanıtım filmlerinde de gerçekleştiriyoruz. Esnaflarımız için 400 TL’lik prodüksiyon hizmetimiz bulunurken büyük ve orta ölçekli firmalar için bu rakamlar 10.000 TL’leri bulabiliyor. Kapsam, süre ve içerik değişse de kalite asla değişmiyor; tüm müşterilerimiz kendi paketlerini kendileri yaratmış oluyorlar. Mesajımızı daima açık ve net: Bütçeniz ne olursa olsun sizin için kaliteli ve özel bir teklifimiz her zaman var. Gelin ve bu teklifi değerlendirin!
Yeni bir müşteriyle çalışmak için standart süreciniz nasıldır?
İyi bir fotoğrafçı aynı zamanda iyi bir seyyah ve gözlemci olmalıdır. Müthiş hayal kurabilmeli ve hayallerini müşteriye aktarabilmelidir. Müşteri, bu hayal dünyasından geçerek kendi isteklerini fotoğrafçısıyla paylaştığında bizim için asıl süreç o zaman başlamaktadır. Düşüncelerimiz ortak paydada buluşunca şu sihirli cümleyi yöneltiyoruz müşterilerimize: “Kendinizi o dünyanın içinde nasıl görmek istiyorsunuz?” İster fotoğraf çekimi olsun, ister tanıtım filmi, isterse animasyon… Önceliğimiz güçlü bir senaryo ve kompozisyon oluşturmak! Sahneleri, mekânı, ne zaman çekileceğini, dış öğeleri uzun uzun tartıştıktan sonra karar veriyoruz ne yapacağımıza. Senaryo ve planlamamız hazır olduğunda önceden kararlaştırdığımız tarih/tarihlerde çekimlerimizi gerçekleştirip daha sonra laboratuar ortamına geçiyoruz. Çünkü yaptığımız işin en mükemmel renk ve değerlerle finalize olması için bu nokta çok önemli. Çekimler kadar kurgunun da bütünleyici olması şart! Yaklaşık 1 haftalık (bu süre, yapılan işin kapsamına göre değişkenlik gösterebiliyor) sürenin sonunda müşterilerimizin de onayını alarak sonuca ulaşmış oluyoruz. Böylece tüm müşterilerimiz kendilerine özel olarak hazırlanmış, özgün (benzer projeleri taklit etmeyen) ve yaratıcı içerikli fotoğraf/filmlere sahip oluyorlar.
Uzmanlığınız ile ilgili hangi eğitimlere sahipsiniz?
Sergen CÖMERT 1993’te İstanbul’da doğdu. 2015’te Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü’nden mezun oldu. 2012 – 2014 yılları arasında Ün Tv’de kameramanlık, yönetmenlik ve kurgu yönetmenliği görevlerinde bulundu. Bir dönem Kanal 42’de program sorumlusu oldu. Medya alanındaki çalışmalarına 2015’te Atlantis Medya’da devam etti. Motion Graphic Designer olarak sürdürdüğü kariyerinde Konyaspor, Kent Plaza ve İdeal Yurtları gibi birçok önemli kurumun tanıtım çalışmalarına imza attı. 2017’da Anima Okul’da ileri düzey modelleme eğitimleri alarak sinema teknikleri üzerine denemelerde bulundu. After Effect, Edius programları üzerine workshoplar düzenledi; çeşitli eğitimler verdi. 2019’da yine bir yapım şirketine bağlı olarak TV8,5 kanalında yayınlanan bir ekonomi programının kurgu sorumlusu olarak görev yaptı. Akabinde Çocukça Prodüksiyon çatısı altında animasyon çalışmalarına ağırlık verdi ve başarılı projeler geliştirdi. Çeşitli kısa filmlerin kurgu yönetmenliğini de yapan Sergen Cömert kurgu, animasyon ve fotoğrafçılık çalışmalarına İstanbul ve Balıkesir’de devam etmektedir.
Bu işi yapmaya nasıl başladınız?
Medya dünyasıyla ilk tanışmam üniversite yıllarında gerçekleşti. Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü 2. sınıfındayken bir arkadaşımın vesilesiyle ÜN TV’ye adım attım ve birden kendimi bambaşka bir serüvenin içinde buldum. Kameraman olarak başladığım bu yolculuk esnasında sırasıyla kurgu yönetmenliği, program yönetmenliği ve Motion Graphic Designer’lik görevlerinde bulundum. Okul yıllarından sonra da eğitimleri hiç bırakmadım. Çalışıyorken, ajans işlerini yetiştirmeye uğraşıyorken diğer yandan “kendimi daha fazla nasıl geliştirebilirim” diye çaba sarf ediyordum. Sonra bir gün kendime şu soruyu sordum: “Neden ben yapmıyorum? Tüm görüntüleri işlemek zaten elimdeyken, aynı zamanda hayalimdeki kareleri yakalamak yaptığım işi daha mükemmel hale getirmez mi?” ÜN TV yıllarında sahip olduğum temel fotoğrafçılık becerilerini son 14 ayda aldığım eğitimlerle bir üst seviyeye taşıyarak bu işi daha kapsamlı ve profesyonel hale dönüştürdüm.
Şu ana kadar ne tür müşterilerle çalıştınız?
Sağlık, eğitim, reklamcılık, medya sektöründe birçok kurumla animasyon ve kurgu üzerine kurumsal çalışmalarda bulunduk. Son dönemlerde kişiye özel animasyon filmler, kısa tanıtımlar, portre çekimleri, vb. projelere daha fazla yöneldik. Bazı Referanslarımız: Konyaspor, İdeal Yurtları, Kent Plaza, Ün Tv
İyi iş çıkardığınız bir projeyi açıklayın. Ne kadar zaman aldı? Nasıl bir projeydi?
Yaptığımız tüm çalışmalar oldukça değerliydi; fakat İdeal Yurtları’yla olan projelerimiz gerçekten çok farklı oldu. Birden fazla projede bir araya geldik. Kurum tanıtımının dışında bir etkinlik dönemini kapsayan masaüstü filmlerinin ve animasyon çalışmalarının içinde yer aldım. Yaklaşık 1 ay süren keyifli bir süreçti benim için.
Çalışma alanınızla ilgili profesyonel/şirket seçmek isteyen bir müşteriye ne tavsiye edersiniz?
Marka dediğimiz bir şemsiye altında bulunmak, bir kurumu temsil etmek her zaman kaliteyle eş anlamlı değildir. Müşteriyle profesyoneller arasındaki öncelikli bağ şeffaflık, güvenilirlik ve samimiyet üzerine kurulmalıdır. Talepler, ihtiyaçlar bu dengenin üzerinde hareket ettiği için bir fotoğrafçıyla çalışmadan önce bu hususlara dikkat edilmelidir. Ayrıca sizinle tüm detayları paylaşması, sizi çok iyi dinlemesi, çözüm odaklı olması, üslubu sağlam ve söyledikleri-davranışları konusunda tutarlı olması bir müşterinin çalışacağı insanlarda araması gereken diğer özellikler olmalıdır.
Müşteriler, çalışma alanınız ile ilgili bir profesyonel seçerken, hangi soruları sormalıdır?
“Sizinle neden çalışmalıyım? Birlikte bir proje içinde yer alacak olmamız bana ne kazandıracak?” “Vizyonunuz nedir?” “Projelerinizi, planladığınız işleri söz verdiğiniz sürelerde teslim edebiliyor musunuz?” “Aklıma takılan soruları size danışabilir miyim?” “Daha önce benzer çalışmalarda bulundunuz mu?” “Diğer fotoğrafçılardan farkınız nedir?”

Fotoğraflar

Fotoğraflar ve Videolar

Tüm Fotoğraflar
Sergen Cömert
/
Sergen Cömert
/
Sergen Cömert
/
Sergen Cömert
/
Sergen Cömert
/
gigbi-customer

Sergen Cömert sana hizmet vermek için hazır

En doğru fiyat teklifini iletebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Hangi hizmeti almak istiyorsun?Tanıtım Filmi Çekimi için karşılaştırmalı birden fazla teklif almak ister misin?


Devam
gigbi-customer
Sergen Cömert
Sergen Cömert gigbi.com'da teklif veremiyor.
Diğer profesyonellerden fiyat teklifi alabilir; fiyatları ve yorumları karşılaştırabilirsin.
Diğer Profesyonelleri Görüntüle

Türkiye'den Tanıtım Filmi Çekimi Seçenekleri
İstanbul Tanıtım Filmi Çekimi İzmir Tanıtım Filmi Çekimi Ankara Tanıtım Filmi Çekimi Sinop Tanıtım Filmi Çekimi Kırklareli Tanıtım Filmi Çekimi daha fazla
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?