Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🤔 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🤔 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş

Çıkış

Ankara Horon Ekibi

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Şehir Seç
Ankara Horon Ekibi
25
Horon Ekibi sana hizmet vermek için hazır.


Ankara Horon Ekibi Fiyatları
Ankara Horon Ekibi fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 1.600 TL ile 2.000 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Ankara Horon Ekibi fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.

Ankara Horon Ekibi Tavsiyeleri
Buse ekici
08.12.2019 Nisanim icin tatli telase organizasyonla birlikteydik.Basindan sonuna kadar emegi gecen herkese tesekkur ederim.Aile firmasi oldugu icin guvenle her turlu organizasyonu yaptirabilirsiniz
Tatlı Telaşe Organizasyon
gökhan erbey
nişan organizasyonumuz bize yardımcı olan sevinç hanıma sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz son derece titizlikle çalıştılar harika bir organizasyon yapmamıza yardımcı oldular herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum
Göksev Organizasyon
Deniz
Her şey için tekrar çok teşekkür ederim.
Unutulmaz Anlar

Ankara Horon Ekibi Talepleri
S Sıdıka K.
Her yıl düzenlediğimiz yaklaşık 1000 kişinin katılım sağladığı teknoloji günümüzün açılışı için gösteri planlıyoruz. Bu gösterimize sizi davet etmeyi düşünüyoruz. Ücretlendirme hakkında bilgi alabilir miyiz? Bu sene düzenleyeceğimiz teknoloji günü 28 Kasım 2019 tarihinde ve Ankara da olacak.
K Kudret C.
elmadağ roketsan ve lalah roketsan fabrikasında yapılacak olan karadeniz gününe aynı anda aynı saatte 6 şar kişilik ( 3 kız 3 erkek olmak üzere ) horon ekibi istiyorum. kemençe ve tulum olacak her iki tarafta da. yani aynı gün aynı saatte toplam 16 kişi.
O Onur K.
Tulum ile oynanan Artvin halk oyunu danslarindan birinin en fazla 10kisilik bir ekiple dugunun baslarinda bir gosteri yapmasi hatta damadinda gosterinin sonunda ekibi eslik edecegi bir sekilde ayarliyabilecegimiz bir ekiple calismak isteriz
M Mehmet Biber .
Asfor düğün salonunda gerçekleşecek düğünümüzde performans sergileyecek bir horon ekibi arayışındayız.ekip,kaç kişi geleceği, tulum olup olmayacağı ve benzeri ayrıntılar ve fiyat bilgisi için geri dönüşünüzü bekliyorum.teşekkür ederim
N Nazlı B.
15 ağustos akşam 22:00 de doğum günü süprizi yapıcam bi arkadaşıma artvinli olfuğu için tuluma olan ilgisinden dolayı 1 saat pasta eşliğinde çalmasını rica edicez fiyat ve görsel çalan kişinin videosu ile paylaşmanızı rica edicem.
G Görkem Ö.
700 kişilik karadeniz düğünü olacaktır. 1 tulumcu ile beraber 2 veya 3 komutçulu bir ekip istiyorum. Gelecek ekip düğün boyunca bizimle olacaktır. Tüm ihtiyaçları tarafımızdan karşılanacaktır.
G Gökhan Ö.
SAAT 10:30 14 YAŞINA GİRECEK OĞLUM İÇİN SABAH KAHVATISI ORGANİZE ETTİK KEYİF ALACAĞINI DÜŞÜNEREK BÖYLE BİRŞEY YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUZ 40 -50 KİŞİ LİK BİR KAHVALTI OLACAK ŞOVALYE RESTAURANTTA
B Batuhan Akca .
Düğünümde 5 dk da olsa değişik bir şey olsun istiyorum . Kendim askerim bi asker düğününe de uygun tekliflerin milliyetçi ruhumuza istinaden yardımcı olunacağını düşünüyorum.saygılar .
G Gökçe K.
50 kişilik bir organizasyon olacaktır yaklaşık 2 saat sürecektir.teraslı evimizde yapmayı düşünüyoruz teras, salon ve evin giriş kısmında çeşitli süslemeler olmasını istiyoruz.
A Adem G.
Ankara mamak meric dugun salonu aksam saat 19.00 - 20.00 gibi salonda olacak. 15dk veya yarim saat kadar karadeniz yoresinden oyun sergileyecek bir ekip olmasini rica ediyorum.

Ankara Horon Ekibi hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer
Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.
İhtiyacına en uygun Horon Ekibi tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer