Hamile Dış Çekim Elbiseleri, Birbirinden Güzel Fotoğraf Çekim Önerileri

3924

Anne adaylarının en özel anları yaşadığı hamilelik sürecini unutulmaz kılmak hamile fotoğraf çekimi ile mümkün. Peki hamile dış çekim kıyafetleri ve konseptleri neler? En güzel çekim kıyafetleri ve poz önerilerini yazımıda bulabilirsiniz.

Hamile Dış Çekim Kıyafet ve Konsept Önerileri 

Çocuğunuza kavuşmadan önceki anlarınızı ölümsüzleştirecek duygu dolu bir fotoğraf albümü için farklı hamile dış çekim önerilerine ihtiyacınız var ise, doğru yerdesiniz.

Mutlaka incele:  Hamile Gece Elbisesi Modelleri

1Pastel tonlardan şaşmayın.

Hamile dış çekim kıyafetlerinin kurtarıcısı pastel tonlar. Mavi, pudra, krem, su yeşili gibi renkler ortamın duygusallığı ile oldukça uyumlu olabiliyor.

2Uçuş uçuş elbiseler…

Hamile dış çekimleri için annelerin tercihi şifon gibi uçuşan kumaşlardan yana oluyor. Bı tarz kıyafetler fotoğrafçının da estetik kareler yakalamasına yardımcı oluyor.

4Eğlenceyi es geçmeyin.

Hamile dış çekim kıyafetlerinden sonra sıra geldi poz önerilerine… Albümünüzde yer alacak her kare duygusal olmak zorunda değil. Esprili ve eğlenceli kişiliğinizi ortaya koyan konseptler ile ileride gülerek bakacağınız fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

5Kardeşleri çekime dahil etmeden olmaz.

Bebeğinize kavuşmayı sizin kadar sabırsızlıkla bekleyen, abla ya da ağabey olmanın heyecanını yaşayan çocuklarınızı da hamile dış çekim konseptine mutlaka dahil etmelisiniz.

6Su altında bir çekime ne dersiniz?

Farklı ve yaratıcı bir hamile dış çekim önerisi ile karşınızdayız. Sıcak yaz günlerinde hamilelik yaşayan anne adaylarını oldukça sevindirecek bir çekim için su altını denemeye ne dersiniz?

Mutlaka incele:  İkiz Bebek Belirtileri Nasıl Olur?

7Babamızı da unutmadık.

Her ne kadar adı hamile fotoğraf çekimi olsa da baba adaylarına da fotoğraflarda yer vermeyi unutmayın. Çeşitli aksesuar ve pankartlar ile poz vererek bebeğinize fotoğraflarla mesaj verebileceğinizi unutmayın.

Hamile fotoğraf çekimi ile ilgili daha fazla konsept ve kıyafet önerileri için mutlaka galerimize göz atın.

hamile dış çekim

Hamile Fotoğraf Çekimi Nasıl Olmalı?

Bebeğinize kavuşmadan önceki anlarınızı ölümsüzleştirmeye karar verdiyseniz, konseptinizi belirledikten sonra iş, doğru kişi ile çalışmaya kalıyor. Aklınızda bu konu ile ilgili soru işaretleri varsa, hamile fotoğrafları nasıl çekilmeli? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!