Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

Hamile Fotoğrafları Nasıl Çekilmeli?

author
Nedim Emre Akın
tarafından 05/05/2021 tarihinde yazıldı.

Hamilelik dönemi, zorluklarının yanı sıra oldukça duygusal ve büyüleyici bir dönemdir. Yeni bir canın oluşmasını ve günden güne gelişmesini görmek bu dönemin en etkileyici yanlarından biridir. Bebeğiniz büyüdüğünde onun için de harika bir anıya dönüşecek olan hamilelik fotoğrafları, bambaşka şekillerde çekilebiliyor. Profesyonel bir fotoğrafçı ile bu fotoğraflara profesyonellik ve biraz daha anlam katabilir ve ortaya harika fotoğrafların çıkmasını sağlayabilirsiniz. Peki hamile fotoğrafları nasıl çekilmeli?


Hamile Fotoğrafları İçin Öneriler

Elbette anne ve baba adayı için bambaşka hisler uyandırır. Yaklaşık 9 aylık bir dönem olan hamilelik döneminde karnın şişmesini ve bebeğinizi vücudunuzda taşıyor oluşunuzu mutlaka ölümsüzleştirmelisiniz.


Karnın ön planda olması şart.

Hamilelik fotoğraflarında en önemli kısım elbette karnınız. Bunun için bol kıyafetler yerine karnınızın daha da ortaya çıkmasını sağlayacak kıyafetler giymelisiniz. Ve hamile fotoğrafları karnı merkez alınarak çekilmeli. İster boy fotoğrafı olsun ister portre, mutlaka karnın iyi bir şekilde görünüyor olması gerekli. Bunun için genellikle hamile fotoğraflarında anne adayının karnını hafifçe tutması istenir. Bu şekilde karna dikkat çekilmiş olur.


Hamile fotoğraflarında baba adayı da bulunabilir.

Tek hamile fotoğraflarının yanı sıra baba adayı ile birlikte çekilen sevgi dolu kareler çok daha duygusal etki bırakır. Manzaralı bir yerde ya da stüdyoda hamile ve baba adayının birlikte çekilmiş fotoğrafları, anı olarak da harika bir iz bırakacaktır. Bu pozların samimi ve doğal olması fotoğrafın daha çok duygusal etki bırakmasını sağlar.


Dış mekan çekimleri ile harika kareler yakalanabilir.

Hamilelik fotoğrafları, harika bir manzaranın olduğu bir yerde çekilirse çok daha anlamlı fotoğraflara ulaşılabilir. Manzaranın güzelliği ve hamile kadının bir araya geldiği bu tür kompozisyonlar bir tabloyu andırır. Bir de bu fotoğraflarda giyilecek kıyafetin de manzaranın havasına uygun olmasında fayda var. Bu şekilde hem duygusal yoğunluğu yüksek hem de etkileyici fotoğraflara ulaşılabilir.


Kardeş fotoğrafları da oldukça ideal.

Eğer ilk hamileliğiniz değilse hamile fotoğraflarında diğer çocuklarınızı da bulundurabilirsiniz. Fotoğraflarda bir hamile karnı ve minik bir çocuk, son derece etkileyici ve duygusal bir etki yaratabilir. Bu tür fotoğraflar anı olarak da büyük bir değere sahiptir. Eğer birden fazla çocuğunuz varsa kesinlikle hamile fotoğraflarınızda bu avantajı değerlendirmelisiniz.


Farklı nesnelerle fotoğrafı zenginleştirebilirsiniz.

Bir hamile karnı fotoğraf için yeterli olsa da nesnelerle hem anlamı hem de fotoğrafı zenginleştirmeniz mümkündür. Bu alfabe kutucukları, bebek ayakkabısı, üzerinde mesajlar içeren kartlarla elde edilebilir. Dilerseniz anlamlı dilerseniz de esprili detaylarla fotoğrafı çok daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Bebeğinizin cinsiyetini ya da ona vereceğiniz ismi de bu tür nesnelerle fotoğraflarda bulundurabilirsiniz.


En İyi Hamile Fotoğrafçısı Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Hamile Fotoğrafçısı profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Hamile Fotoğrafları Nasıl Çekilmeli? için en iyi profesyonel listesi
5.0 23 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?