Birbirinden Güzel Hamilelik Çekimleri Örnekleri ve Tavsiyeleri

Birbirinden faydalı hamilelik önerileri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

756

Hamilelik, bir kadının hayatı boyunca yaşayabileceği en özel dönemdir. Kadınlar, bu dönemdeki anılarını ve yaşadıklarını unutmamak için pek çok yöntem uygularlar. Günlükler yazılır, video kayıtları yapılır. Hamileliğin özellikle son dönemlerinde hamilelik çekimleri yapılmalıdır. Bu çekimler size hamileliğinizden kalan en büyük hatıra olacaktır.

Hamilelik Çekimleri için Harika Öneriler

Hamilelik çekimleri, hamileliğin son aylarına doğru yapılır ve anne adayının bu günleri her zaman net hatırlamasını sağlar. Sadece anne adayı için değil onun çevresindeki insanlar için de bu çekimler çok önemlidir. Siz de bu güzel günleri ölümsüzleştirmek için hamilelik çekimi yaptırabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Hamilelikte Suyun Azalması Nasıl Anlaşılır?

1“Love” Yazısı Yazmak

Hamilelik çekimi sadece anne adayıyla yapılmaz. Eşiyle, ailesiyle, arkadaşlarıyla ve başka çocuğu varsa onlarla da yapılabilir. Eşinizle beraber hem romantik hem de sevimli bir fotoğraf çektirmek istiyorsanız “Love” yazısını bebeğinizden de yardım alarak yazabilirsiniz. LVE harflerini elinizde tutarak “O” harfi için de bebeğinizden destek alabilirsiniz.

2 Bebek Ayakkabıları

Mutlaka incele:  Hamilelik Testi Fiyatları

Bebeğinize ayakkabı ya da patik aldıysanız çekimler sırasında onları da kullanabilirsiniz. Eşiniz ve siz, bebeğinizin ayakkabılarının birer tekini elinizde tutarak sanki o da bu fotoğrafta yer alıyormuş gibi sevimli bir fotoğraf çekebilirsiniz. Bu fotoğrafı bebeğinizin başka giysilerini kullanarak da çekebilirsiniz.

3Bebekle İlk Fotoğraf

Bebeğiniz doğmadan onunla bir fotoğraf çektirebilirsiniz. Bebeğinizin en son halinin bir ultrason görüntüsünü alarak fotoğraf çekimine onu da dahil edebilirsiniz. Fotoğraf çekimini hamileliğinizin son aylarında yapacağınız için çekimden kısa bir süre önce doktora giderek bir ultrason fotoğrafı isteyebilirsiniz. Bu fotoğrafta bebeğinizin yüz hatları da çok daha belirgin olacağı için ortaya çok güzel bir kare çıkacaktır.

Mutlaka incele:  Evde Hamilelik Testi Nasıl Yapılır? Test Çubuğu Nasıl Kullanılır?

4Konuşma Balonlarıyla Fotoğraf Çekimi

Hamilelik çekimini yaparken konuşma balonları kullanmak da eğlenceli bir fikir olabilir. Konuşma balonları zaten artık her çekimde kullanılıyor. Bebeğiniz için de bir konuşma balonu yaptırarak onu da bu güzel kareye dahil edebilirsiniz.

Hamile Dış Çekim Elbiseleri

Hamile dış çekimi yaparken çekime uygun elbiseler alabilirsiniz. Bu elbiseler fotoğrafları daha güzel bir hale getirmenize yardımcı olacaktır. En güzel dış çekim elbiseleri için Hamile Dış Çekim Elbiseleri, Birbirinden Güzel Fotoğraf Çekim Önerileri isimli yazımıza göz atmayı unutmayın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!