Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Maslak Orduevi Düğün Fiyatları, Bilgileri ve Tavsiyeleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 02/05/2021 tarihinde yazıldı.

Orduevleri son yıllarda neredeyse kır düğünü mekanları kadar popüler oldu. Bunun başlıca sebebi elbette ki çok uygun fiyatlara sahip olmaları. Düğün için fazla bütçe ayırmaya imkanı olmayan ancak yemekli bir organizasyon yapmak isteyenler eğer şartları da karşılıyorlarsa orduevlerini tercih ediyorlar. Siz de orduevinde düğün yapmak istiyorsanız Maslak orduevi düğün fiyatları hakkında bilgi almak işinize yarayabilir.


Maslak Orduevi Düğün Fiyatları

Maslak orduevi düğün fiyatları yapmak istediğiniz organizasyona göre değişiklik gösterse de normal düğün salonlarından çok daha ucuza düğün yapabiliyorsunuz. Normalde sadece pasta menüsü içeren bir salona vereceğiniz parayla orduevinde yemekli bir düğün yapabilirsiniz.


Maslak Orduevi Havuz Başında Düğün İmkanı

Normal şartlarda herhangi bir düğün mekanında havuz varsa fiyatlar neredeyse ikiye katlanıyor ancak Maslak Orduevi'nde böyle bir fiyatlandırma söz konusu değil. Orduevi olduğu için fiyatları normal salonlara göre çok uygun. Büyüleyici atmosferiyle misafirlerinizin beğenisini kazanacağınız bu mekanda düğün organizasyonunuzu da yine orduevi yetkilileri üstleniyor.


Maslak Orduevi Nerede?

Maslak Orduevi, Darüşşafaka Mahallesi, Büyükdere Caddesi üzerinde yer alıyor. Mekana ulaşım kolay. Düğüne gelecek misafirleriniz mekana fazla zorlanmadan ulaşabilecekler. Mekan, sadece havuzuyla değil, konumu itibariyle etrafındaki ağaçlık bölgelerle de beğeni topluyor.


Maslak Orduevi Yemekli Düğün

Yemekli bir düğün hayal ediyorsanız Maslak Orduevi'ne görüşmeye gittiğinizde bunu belirtmeniz gerekiyor. Elbette yemekli ve yemeksiz menü arasında fiyat farkı var ancak dışarıda yapacağınız yemekli bir düğünden çok daha az ücret ödeyeceğinizden emin olabilirsiniz.


Orduevinde Düğün Yapma Şartları

Orduevinde düğün yapmak istiyorsanız ailenizde bir asker olması gerekiyor. Bazı orduevleri için tanıdığınız birinin asker olması yetiyor ancak bazı orduevleri birinci dereceden bir akrabanızın asker olması şartını koşuyor. Düğünden 10 gün önce düğüne katılacak misafirlerin ismini 2 nüsha halinde yönetime vermeniz gerekiyor. Düğün günü ise düğüne gelecek bütün misafirlerin yanında davetiye olması ya da bu listede isimlerinin olması gerekiyor.


En İyi Düğün Mekanı Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Düğün Mekanı profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Maslak Orduevi Düğün Fiyatları, Bilgileri ve Tavsiyeleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 15 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?