Palyaço Kostümü Kiralama Nasıl Yapılır?

Palyaço kostümü kiralama ile ilgili bilgi alabilir, sayfanın sonunda bulunan galerimizden palya kostümleriyle ilgili fikir alabilirsiniz..

1634

Palyaçolar varlıkları ile ortamı neşelendirir ve özellikle çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlar. Siz de özel bir etkinliğinizin için palyaço olmak istiyor veya palyaço kostümü kiralamayı düşünüyorsanız çok iyi yapıyorsunuz. Son dönemlerde palyaçoların özel günlerde ve etkinliklerdeki yeri oldukça fazla. Çocukların çok sevdiğini rahatlıklar söyleyebiliriz.

Dilerseniz, şehrinizdeki palyaçolardan ücretsiz fiyat teklifi alabilir, teklifleri değerlendirdikten sonra dilediğiniz palyaço ile çalışabilirsiniz.

Mutlaka incele:  10 Yaş Doğum Günü Pastası Modelleri
İstanbul Palyaço Ankara Palyaço İzmir Palyaço Antalya Palyaço Bursa Palyaço Adana Palyaço Konya Palyaço

1Çocuk partileri için palyaço kostümü kiralama

Çocuklar ile ilgili organizasyonlar söz konusu olunca palyaço akla ilk gelen eğlence unsurudur. Sünnet ve doğum günü gibi günlerde çocukların doyasıya eğlenmesine yardımcı olan palyaçolar bulundukları ortama neşe katarlar. Çocuk doğum günü partilerine veya sünnet törenlerine katılan palyaçolar, çocuklara yarışmalar yaptırıp, oyunlar oynatabilir. Ayrıca yüz boyayan ve balonlar ile çeşitli gösteriler yapan palyaçolar çocukların eğlenceli bir gün yaşamasına yardımcı olurlar. Üstelik yüz boyama, animatör ve palyaço hizmetleri günümüzde, sanıldığı kadar maliyetli olmayan ve tüm doğum günlerinde olması gereken bir eğlencelerdir.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Fotoları, En Güzel Fotoğraflı Doğum Günü Fikirleri

2Açılışlar için palyaço kostümü kiralama

Ayrıca açılış organizasyonları da palyaçoların yer aldığı etkinlikler arasındadır. Açılışa gelen konukları eğlendirmelerinin yanı sıra eğlenceli tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeker ve açılışın renkli bir hale gelmesini sağlar. Broşürlerinizi de dağıtma işlemleri palyaço kostümü giymiş çalışanlar tarafından yapılabilir ve daha fazla etki bırakabilirsiniz.

3Özel güler için palyaço kostümü kiralama

Düğün, nişan gibi özel gün ve gecelerde de konukların çocuklarıyla ilgilenmeleri için palyaço kostümlerinden yardım alabilirsiniz. Eğlenceli kostümleri ile sevimli makyajları ve yüzlerinden eksik etmedikleri gülümsemeleri ile bulundukları ortama neşe ve eğlence katan palyaçolar ebeveynlerin akılları çocuklarında kalmadan güzel bir gün geçirmelerine yardımcı olabilirler.

Mutlaka incele:  Çocuk Fotoğrafları Nasıl Çekilmeli?

4Palyaço Kostümü Nasıl Olmalı?

Onlarca rengin hakim olduğu palyaço kostümleri, eğlenceli aksesuarları ile birbirinden farklı modellerde olabilir.Kırmızı burun bir palyaçonun olmazsa olmazı iken kadın palyaçolarda abartılı fiyonk detaylar ve renki peruklar işi daha eğlenceli hale getirebilir. Etkinliğine uygun palyaço kostümüne karar vermek zorlayıcı olabilir ama sizin için farklı tarzdaki palyaço kostümlerini listelediğimiz galeri işinizi bir nebze de olsa kolaylaştırabilir. İşi daha profesyonel bir ekibe bırakmak ve palyaço kiralamak isterseniz palyaço hizmeti yazısına göz atabilirsiniz.

 

 

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!