Sıradışı Düğün Fotoğrafları

774

Düğün fotoğrafları, hayatınızın en özel günü olan düğün gününüzü ölümsüzleştiren ve ilerleyen yıllarda göz gezdirerek o güne dair anılarını tekrar tekrar yaşamanızı sağlayan fotoğraflardır. Eğer siz de klasik düğün pozlarından sıkıldıysanız düğün günü çekileceğiniz eğlenceli ve sıradışı düğün fotoğrafları ile bu günü ölümsüzleştirebilirsiniz.

Sıradışı düğün fotoğrafları için yaratıcı fikirler

Düğün heyecanı ve telaşı içerisinde o günün tadını çok çıkaramasanız bile düğün fotoğraflarınıza bakarak ne kadar güzel bir gün geçirdiğinizi görebilirsiniz. Düğün fotoğrafı modası her geçen gün gelişiyor ve çiftlere çok farklı seçenekler sunuyor. Düğün temasına göre belirlenebilen düğün fotoğrafları farklı mekan kullanımı, farklı kompozisyonlar ve objelerle çiftlerin isteklerine göre çekiliyor. Son dönemde klasik fotoğraflar çekmek istemeyen birçok çift oldukça sıra dışı düğün fotoğrafları çektirmeye başladı. İşte size en güzel sıradışı düğün fotoğrafları için örnekler:

Mutlaka incele:  En İyi Bursa Dans Kursları

1Kim demiş düğün fotoğrafları eğlenceli olamaz diye?

Her zaman romantik pozlar vermek zorunda değilsiniz. İşte minimal bir manzara ve hayvan maskeleriyle poz veren bu çift gibi alışılmadık düğün pozları da verebilirsiniz.

2Beatles sevenler için gelsin

Beatles grubunun hayranı olan bu çift de albüm kapaklarındaki pozun aynısını vererek sıra dışı bir fotoğraf oluşturmuş. Siz de son dönemlerin modası olan albüm kapağı ya da film afişlerindeki pozları vererek fakrlı fotoğraflara imza atabilirsiniz. Çok sevdiğiniz bir aşk filminin afişindeki pozun aynısını verebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Düğün İlahileri Listesi

3Alırım ayağımın altına mı dedi gelin ilk günden?

Esprili düğün fotoğrafları da son birkaç yıldır çiftlerin en tercih ettiği fotoğraflar arasında yer alıyor. Gelininin damadı ve yakın arkadaşlarını ezmek üzere olduğu bu fotoğraf da bu trende bir örnek.

4Damadın kaçmasına izin vermeyin!

Damadı evliliğe zor ikna ettiyseniz bu düğün fotoğrafı tam da size göre. Arkadaşlarınızdan yardım alarak çektirebileceğiniz bu fotoğrafı ilerleyen yıllarda her gördüğünüze gülme krizine girebilirsiniz.

5Sıradışı romantizm arayanlardan mısınız?

Sıra dışı fotoğraflar her zaman komik olmalı diye bir kural yok elbette. Bu farklı ama oldukça romantik fotoğraf da buna en güzel örnek. Birbirinize yürürken ki halinizin de fotoğraf yansıdığı bu romantik fotoğrafı çerçevelettirip bir sanat eseri gibi evinize asabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kısa Düğün Elbiseleri

6Gerçekten mutluluktan uçanlara gelsin

Sıradışı düğün fotoğrafları arasında en alışılmadık poz bu olsa gerek. Genellikle damat arkadaşları tarafından havaya atılır. Ancak farklılık yapmak isteyen bu çift, gelini havaya atmaya karar vermiş ve ortaya çok eğlenceli bir düğün fotoğrafı çıkmış.

7Fantastik bilimkurgu tutkunlarını da unutmadık

Son dönem düğün fotoğrafı modası da bu tarz fantastik pozlardan oluşuyor. Bir dinazorun düğünü basması kompozisyonuna sahip bu düğün fotoğrafı da çok eğlenceli ve oldukça sıradışı.

8Doğallıktan vazgeçemeyenlere

Düğün fotoğraflarında sıradışılığı doğal bir şekilde yakalamış bu çift de poz vermeyi unutup ördeklerle uğraşıyor gibi görünüyor. Siz de farklı pozlara ulaşmak için daha doğal hallerden faydalanmayı seçebilirsiniz.

9Star Wars sevginizi bir tık daha öteye taşımaya ne dersiniz?

Star Wars gibi fantastik filmlerin hayranı bir çiftseniz bu düğün fotoğrafı çok hoşunuza gidecek.

Düğün fotoğrafları için en iyi fikirler

Ben klasiklerde vazgeçmem diyorsanız düğün fotoğrafları için sunduğumuz önerilere göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!