Yeni Doğan Bebek Sepeti Modelleri

En güzel yeni doğan bebek sepeti modelleri için yazının sonundaki galeriye göz atın!

7708

Yeni doğan bebek sepeti, yeni doğan bebeklerin ihtiyaç duydukları eşyalarla doldurulan hediyelik sepetlerdir. Bu yazımızda sizler için yeni doğan bebek sepeti, modelleri ve içerisinde bulunan eşyalar hakkında bilgi vereceğiz.

En Güzel Yeni Doğan Bebek Sepeti Modelleri

Eğer bir akrabanız, arkadaşınız veya başka bir yakınınız bebek sahibi olduysa ve onun için hediye almak istiyorsanız yeni doğan bebek sepeti bu isteğinize çözüm olacak.

Mutlaka incele:  Ankara Yenidoğan Fotoğrafçısı Fiyatları

1Mavi yeni doğan bebek sepeti

Erkek bebekler için çokça tercih edilen mavi yeni doğan bebek sepeti bebeklerin bazı ihtiyaçlarına yönelik eşyalarla doldurulmuş. Giysi, oyuncak, emzik, biberon, kulak pamuğu, çorap, yakalık ve havlu gibi…

2Daha büyük bir yeni doğan bebek sepeti isterseniz…

Yeni doğan bebeğin bazı temel ihtiyaçlarını gidermek için kullanılan pek çok eşya var bu sepette. Bebek losyonundan şampuana, pudradan oyuncağa, biberondan hastane çıkışı kıyafet setine kadar her şey düşünülmüş.

Mutlaka incele:  Kanguru Modelleri Bebek Taşıma Fikirleri

3Farklı yeni doğan bebek sepeti modelleri de ilginizi çekebilir

Bebek sepeti için normal sepet kullanabileceğiniz gibi daha farklı bir sepet modeli de tercih edebilirsiniz. Örneğin bu yeni doğan bebek sepeti bir araba gibi göründüğü için pek çok kişinin ilgisini çekiyor.

4En tatlı hediye!

Doğum sonrası ziyarete gittiğiniz kişiye götürebileceğiniz veya internet sitelerinden sipariş vererek gönderebileceğiniz bu tatlı dolu sepet kimin hoşuna gitmez ki? Bebek arabası şeklinde tasarlanan sepetin içerisinde birbirinden lezzetli tatlı toplar bulunuyor. Erkekler için mavi renk olmasının yanı sıra dilerseniz kız bebek için tasarlanan pembe sepeti de tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Erkek Bebek Fotoğrafları ve Fikirleri

5Minik bebek arabası!

Sepetin yanı sıra hediyelerinizi minik bebek arabasına da doldurabilirsiniz. Örneğin, yeni doğan bebek için aldığınız birbirinden şirin, birbirinden güzel kıyafetleri, battaniye, havlu, çorap, atkı, şapka ya da eldivenleri bu arabanın içine yerleştirerek hediye edebilirsiniz. Sevimli görünümü sebebiyle de bu hediye taze anneleri çok mutlu edecektir!

Bebekler İçin Yumuşacık Battaniye Modelleri

Yeni doğan bebekler için sıcacık bir battaniyeden daha güzel bir şey olamaz! Bebeğinizin ısınması için birbirinden güzel bebek battaniyesi modeli sunduğumuz En Güzel Örgü Bebek Battaniyesi Örnekleri yazımızı inceleyebilirsiniz. Bebekler her şeyin en güzeline, en sağlıklısına layık!

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!