Aylık Bebek Konseptleri

En güzel yenidoğan bebek fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

3293

Bebeğiniz sizin gözlerinizin önünde büyürken zamanın nasıl geçip gittiğini pek anlayamazsınız ama ileride dönüp bakınca o güzel günlerin nasıl da çabucak geçtiğinin farkına varacaksınız. Zamanı geri almak imkansız, ölümsüzleştirmek ise fotoğraflar sayesinde mümkün. Aylık bebek konseptleri oluşturarak bebeğinizin güzel fotoğraflarını çekebilirsiniz.

Birbirinden Güzel Aylık Bebek Konseptleri

Aylık bebek konseptleri ile bebeğinizin birbirinden güzel fotoğraflarını çekebilirsiniz. Fotoğrafları çekmeye başladığınızda kendinize bir konsept belirleyebilir ve her ay bu konseptlerle alakalı yeni bir fotoğraf çekebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bebeklerin Dişleri Ne Zaman Çıkar?

1Konsept Bebek Fotoğraf Çekimleri

Değişik bebek  fotoğrafları çekmek istiyorsanız kendinize bir konsept belirleyebilirsiniz. Her fotoğrafınızın konsepti birbiriyle bağlantılı olabilir ya da tamamen birbirinden bağımsız konseptler oluşturabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış. İsterseniz mevsimlerle alakalı konseptler hazırlayabilirsiniz.

2Aylık Bebek Çekimleri

Ay ay bebek fotoları çekimi yaparak bebeğinizin aylar içerisindeki gelişimini daha kolay gözlemleyebilirsiniz. Fotoğrafları bastıracaksanız fotoğrafın arkasında bebeğinizin o ay kaçıncı ayı olduğunu ve fotoğrafı ne zaman çektiğinizi yazmayı unutmayın. Böylece aradan kaç yıl geçerse geçsin fotoğraf çektiğiniz günü çok net hatırlayacaksınız.

Mutlaka incele:  Bebek Fotoğraf Çekimi Nasıl Yapılır?

3Aylık Bebek Fotoları

Yaratıcı bebek fotoğrafları çekmek sandığınız kadar zor değil. Öncelikle nasıl bir konsept hazırlayacağınıza karar vermelisiniz. Gerisi zaten kendiliğinden geliyor. Bebeğinizin farklı kostümleri varsa bu çekimleri yaparken kullanabilirsiniz. Kostümü yoksa internetten ya da mağazalardan farklı kostümler satın alabilirsiniz. Bu kostümler konsept fotoğraf çekimleri yaparken işinize yarayacak.

4Bebek Fotoğraf Çekimi Nasıl Yapılır?

Evde bebek fotoğraf çekimi yapmak istiyorsanız öncelikle biraz ipucuna ihtiyacınız var. Evinizin rahatlığında güzel bir çekim yapabilirsiniz. Bebeğinizin çok hafif bir uykusu yoksa o uyurken de kostümleri giydirebilir, konseptinizi hazırlayabilirsiniz. Bebek fotoğrafları çekerken doğal ışık kullanmaya özen gösterin. Gündüz saatlerinde çekim yapmaya çalışın. Güzel ışık alan bir odada, pencereden gelen ışıktan faydalanarak yaratıcı fotoğraflar çekebilirsiniz. Bebeğiniz uyurken, onu uyandırmadan mümkün olduğunca sessiz bir şekilde fotoğraf çekebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Yeni Doğan Bebek Malzemeleri Listesi Nelerden Oluşur?

Yeni Doğan Bebek Fotoğraf Çekimi Fikirleri

Yeni doğan bebeğinizin fotoğraflarını kendiniz çekebilirsiniz. Bu konuda pek fazla bilginiz yoksa ve çekimlerle ilgili fikirler edinmek istiyorsanız sizin için hazırladığımız Yeni Doğan Bebek Fotoğraf Çekimi Fikirleri isimli yazımıza mutlaka göz atmalısınız.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!