En İyi Buca Düğün Salonları

En iyi İzmir düğün organizasyon fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

528

Düğün yapacak çiftler aylar öncesinden düğün salonu araştırması yapmaya başlarlar. Çoğu düğün salonu 1 hatta 2 sene sonrasına bile rezervasyon almaktadır. Bu nedenle düğün tarihinizi kararlaştırdığınız andan itibaren düğün salonu araştırmanızda fayda var. Buca’da düğün yapmayı planlıyorsanız Buca düğün salonları hakkında bilgi almalısınız.

En İyi Buca Düğün Salonları

Buca düğün salonları arasından beğendiğiniz bir salon olursa mutlaka yakından inceleyip rezervasyonunuzu yaptırmanızı öneriyoruz. Mümkün olduğunca erkenden düğün salonu kiralamasını yapmalısınız.

Mutlaka incele:  İzmir Davul Zurna Ekibi Kiralama Fiyatları

1Genç Acarlar Düğün Salonu

Genç Acarlar Düğün Salonu, kalabalık bir düğün yapmayı düşünmeyen çiftler için oldukça ideal bir salondur. Salonun 400 kişilik bir kapasitesi var. Kolonsuz bir yapıya sahip olan salonda çevreyi rahatlıkla görebilme imkanı var. Salonda en son teknolojiye sahip ses ve ışık düzeni kurulu.

Adres: 684/12 Sok No:11 Gediz Buca / İZMİR

Telefon: 0232 484 27 42

2Aşk Olsun Düğün Salonları

Mutlaka incele:  İzmir Kiralık Gelinlik Fiyatları

Aşk Olsun Düğün Salonları 2007 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne İzmir’in önemli düğün salonlarından biri haline gelmiştir. Kişiye özel planlama hizmetleri, özel tasarlanmış yemek menüleriyle farklı konseptlerde hizmet veriliyor. Mekanda yemekli ve yemeksiz organizasyonlar yapılabiliyor.

Adres: Buca Gölet Ana Giriş Kapısı Karşısı | Kaynaklar – Buca / İzmir

Telefon: 0232 443 03 20

3Altın Saray Düğün Salonu

Altın Saray Düğün Salonu, 1985 yılında kurulmuş. Salonun 500+200 kişilik kapasitesi var. Salonun asıl kuruluş amacı düğün organizasyonları gerçekleştirmek olsa da nişan, sünnet düğünü, nikah, kına geceleri, mezuniyet gibi organizasyonlar da yapılıyor. İsteğe göre özel gün ve eğlenceler de burada yapılabiliyor.

Mutlaka incele:  Pınarbaşı Düğün Salonları Listesi

Adres: Vali Rahmi Bey Mh 127. sokak. Altınsaray Düğün Salonu, İzmir

Telefon: 0232 420 01 51

4Taş Köprü Garden

Taş Köprü Garden, İzmir Buca’da kır düğünü yapmak isteyenlerin beğeneceği bir mekandır. Açıldığı günden bugüne pek çok düğün, etkinlik, şenlik ve organizasyona ev sahipliği yapmıştır. Mekanda yemekli ve yemeksiz organizasyonlar yapılmaktadır. Mekana toplu taşıma araçlarıyla da oldukça kolay bir şekilde ulaşılabilir. Minibüs ve otobüs ile ulaşım mümkün.

Adres: Kaynaklar Yolu Üzeri, Hancı Karşısı, Buca / İzmir

Telefon: 0535 685 16 60

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!