Büyükçekmece Orduevi Düğün Fiyatları

İstanbul düğün organizasyon hakkında daha detaylı fikir almak için ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

2497

Düğün yapacak çiftler için fiyatlar oldukça önemlidir. Herkes düğününü mümkün olduğunca düşük fiyatlarda yapmak ister ancak düğünün iyi bir mekanda olmasını da arzu eder. Birinci dereceden, asker bir akrabanız varsa düğününüzü orduevinde yapabilirsiniz. Büyükçekmece Orduevi düğün fiyatları hakkında bilgi alıp, fiyatları diğer mekanlarla karşılaştırarak kararınızı verebilirsiniz.

Büyükçekmece Orduevi Düğün Fiyatları

Büyükçekmece Orduevi düğün fiyatları elbette normal düğün salonlarına ve mekanlarına göre daha uygun. Asker tanıdıklarına hizmet verdiği için indirimli düğün yapma fırsatı sunuluyor. Birinci dereceden akrabanız askerse orduevleri sizin için ideal olabilir.

Mutlaka incele:  İstanbul Piyanist Kiralama Fiyatları

1Büyükçekmece Orduevi Nerede?

Birçok orduevinde olduğu gibi Büyükçekmece Orduevi’nin de ulaşımı kolay. Misafirleriniz orduevine düğün için gelirken zorlanmayacaklardır. Ayrıca civardaki kişiler de orduevinin yerini genellikle bildikleri için yolunuzu bulmanız daha kolay olacak. Fatih Mahallesi, Hasan Şevket Caddesi No:7’de yer alan orduevine arabayla ya da toplu taşımayla ulaşabilirsiniz.

2Büyükçekmece Orduevi Havuzbaşı Düğün

Mutlaka incele:  Esma Sultan Yalısı Düğün Organizasyon Fiyatları

Hayalinizde havuz başında ve açık alanda düğün yapmak varsa, imkanınız da varsa mutlaka Büyükçekmece Orduevi’ni yakından incelemelisiniz. Dışarıda yapacağınız havuz başı düğünler için buranın 2-3 katı fiyat ödeyebilirsiniz. Şartları karşılıyorsanız orduevinde düğün yapmak sizin için daha mantıklı olacaktır. Büyükçekmece Orduevi’nde düğün organizasyonu da yapılıyor. Böylece organizasyon için ekstra bir ücret ödemenize gerek kalmıyor.

3Büyükçekmece Orduevi Yemekli Düğün

Havuzlu bir mekanda düğün yaptığınız için organizasyonun yemekli olması çok daha hoş olacaktır. Bu mekanda yapacağınız yemekli düğünler de başka mekanlara oranla çok uygun fiyatlı olduğu için yemekli düğün yapabilirsiniz. Eğer yemekli bir düğün yapmak istemiyorsanız pasta menüsünü de tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Mihrabat Korusu Düğün Organizasyon Fiyatları, Düğün Fotoğrafı Fikirleri

4Orduevinde Düğün Yapmak İçin Hangi Şartlar Gerekli?

Orduevinde düğün yapmak istiyorsanız birinci dereceden bir akrabanızın askeriyede olması gerekiyor. Bazı orduevleri için askeriyede bir tanıdığınızın olması yeterli olabiliyor. Görüşmeye gittiğinizde bunu sorarak da şartları öğrenebilirsiniz. Orduevinde düğün yapacaksanız fotoğrafçı seçimini siz yapamıyorsunuz. Mekanın kendi fotoğrafçısı sizin fotoğraflarınızı çekiyor ve düğününüzü kayıt altına alıyor.

2017 Düğün Davetiyesi Fiyatları

Düğün yapacaksanız ve henüz davetiyeniz hazır değilse 2017 Düğün Davetiyesi Fiyatları isimli yazımızdan düğün fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!