İstanbul Yenidoğan Fotoğrafçısı Fiyatları

En iyi yenidoğan fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

423

Herkes bebeğinin ilk günlerini güzel hatırlamak ister. Bebek büyüdükçe doğduğundaki o güzel hali akıllardan silinmeye başlar. Bebeğinizin yeni doğduğu haliyle fotoğraflarını çektirmek ve bu güzel günleri ömrünüzün sonuna kadar saklamak istiyorsanız İstanbul yenidoğan fotoğrafçısı fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İstanbul Yenidoğan Fotoğrafçısı Fiyatları

İstanbul yenidoğan fotoğrafçısı fiyatları, fotoğrafçıdan fotoğrafçıya göre değişiklik gösterse de ortalama bir fiyat belirtmek mümkün. Yenidoğan fotoğrafçı fiyatları ortalama 750-1000 TL’dir. Yenidoğan fotoğraflarını çektirmek için biraz acele etmeniz gerekiyor. Doğumdan sonraki birkaç gün içinde fotoğraf çekimi yaptırmalısınız.

Mutlaka incele:  Emziren Annelerde Gaz Yapan Yiyecekler Nelerdir?

1Yenidoğan Fotoğrafçılığı Nedir?

Yenidoğan fotoğrafçılığı da doğum fotoğrafçılığı gibi son birkaç senenin popüler mesleklerinden biri haline dönüştü. Bebekler, profesyonel fotoğraflar için çok iyi birer model olabiliyorlar. Özellikle uyurken çok güzel fotoğraflar çıkabiliyor. Yenidoğan fotoğrafları çektirmek istiyorsanız bu tarz fotoğraflar üzerine çalışmalar yapan birini bulmanızda fayda var.

2Fotoğraf Çekimi Ne Kadar Sürüyor?

Yenidoğan fotoğraf çekiminin ne kadar süreceği biraz da bebeğinize bağlı. Bebekler ilk günlerde çok uyudukları için fotoğraf çekimi yapmak daha kolay olur. Güzel fotoğraflar çekilebilmesi için uyuyor olması gerek. Bebeğiniz uyanıkken fotoğrafçı rahat çalışamaz bu nedenle çekimin süresi bebeğinizin uykusuna göre değişebilir ancak ortalama 2-3 saat sürüyor diyebiliriz.

Mutlaka incele:  İzmir Yenidoğan Fotoğrafçısı Fiyatları

3Fotoğraf Çekimi Bebeğe Zararlı Mı?

Fotoğraf çekimi yapılırken flaş kullanılmadığı sürece herhangi bir zararı yok. Günün erken saatlerinde, güzel ışık alan bir yerde fotoğraf çekerseniz yapay ışıklar kullanmak zorunda da kalmazsınız. Yapay ışıklar bebeğinizi rahatsız da edebilir. Mümkün olduğunca iyi ışık alan bir yerde çekim yapmalısınız. Ayrıca fotoğrafçınız bebeğiniz konusunda hassas davranıp sessiz ve dikkatli bir şekilde çekim yapmalı.

Mutlaka incele:  Kolik Bebek Müzikleri

4Fotoğraf Çekimi Ne Zaman Yapılmalı?

Doğduktan 1 hafta sonra çekim yaptırabilirsiniz. Daha erken de yapılabilir ancak çok geç kalmayın. Doğumdan sonraki birkaç gün bebeğinizin vücudu daha kolay şekil alacağı için poz verdirmek de kolay olacaktır. Çekim için geç kalırsanız istediğiniz pozları verdiremezsiniz ve bebeğinizin uykusu daha hafif olduğundan çekim yapmak yorucu olabilir.

En Komik Bebek Kıyafetleri Fotoğrafları

Bebeğinizin fotoğraflarını çektirirken ona komik elbiseler giydirebilirsiniz. En komik elbise örnekleri için En Komik Bebek Kıyafetleri Fotoğrafları isimli yazımıza göz atmayı unutmayın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!