Küçüksu Kasrı Düğün Organizasyon Fiyatları ve Fikirleri

2580

Hayalinizdeki düğünü tarihi bir atmosferde gerçekleştirmeye ne dersiniz? Eğer bu soruya cevabınız evet ise size harika bir düğün mekanı seçimi olan Küçüksu Kasrı düğün organizasyon fiyatları ve fikirleri hakkında bilgi sunmak isteriz. Hayalinizdeki düğünü planlarken bu yazımızı okumadan geçmeyin.

Küçüksu Kasrı Düğün Mekanı Olarak Yerinde Bir Seçim

Tarihi mekanlar arasında sayabileceğimiz Küçüksu Kasrı düğün mekanı olarak bugüne kadar sayısız düğüne ev sahipliği yapmıştır. Eşsiz tarihi dokusu ve misafirlere yaşattığı ambians ile oldukça yerinde bir seçimdir.

Mutlaka incele:  Esma Sultan Yalısı Düğün Organizasyon Fiyatları

1Lokasyon

Küçüksu Kasrı Üsküdar tarafında olup Anadolu Hisarı’nın incilerindendir. Tarihi 17. yüzyıla dek erişen kasrın denize sıfır oluşu size, düğün organizasyonunuzun hem tarihi bir mimari hem de İstanbul Boğazı’nın mucizevi manzarası eşliğinde gerçekleşmesi  imkanını sunacaktır.

2Bütçe

Elbette eğer Küçüksu Kasrı’nda dünya evine girmek isterseniz belirli bir bütçeyi gözden çıkarmanız gerekecektir. Eğer bu organizasyon sizin bütçenizi aşmıyorsa hiç durmayın bu mekanı seçin diyoruz. Çünkü her genç kız masal gibi bir düğünle dünya evine girmek ister, bu hayallerle büyür; Küçüksu Kasrı da işte size tam da bu ortamı sunuyor. Burada belirtmemiz gereken, dikkat etmeniz gereken bir husus şu olabilir; fiyata nelerin dahil olup olmadığını baştan kalem kalem anlaşmak faydalı olacaktır.

Mutlaka incele:  Çırağan Sarayı Düğün Fiyatları 2020

3Süslemeler

Oldukça heybetli olan bu mekanda ne yapsanız mekan şık duracaktır. Yine de kendi tarzınıza ve renklerinize göre seçeceğiniz süslemeler ile ortam şenlenecek ve tercihleriniz doğrultusunda şık, zarif, pırıltılı, sevimli, renkli, vb. bir görünüme bürünecektir. Her nasıl bir tarzınız olur olsun kasrın tarihi mimarisi ile bütünleşebilecek bir süsleme tarzı seçmeye çalışmanızı tavsiye ederiz.

4Küçüksu Kasrı Düğün Davetli Sayısı

Küçüksu Kasrı’nda organize edeceğiniz düğününüze 800 ila 1000 kişi arası davetli çağırabilirsiniz. Ortam bu kadar davetliyi kaldırabilir. Düğünü planlarken sahnenin, orkestranın, nikah masasının nerede duracağı gibi detaylara dikkat etmelisiniz. Bunlara göre de bu 1000 kişinin oturma listelerini hazırlamalısınız ki böyle şık bir düğünde herkes yer bulma telaşına düşmesin.

Mutlaka incele:  Sepetçiler Kasrı Düğün Organizasyon Fiyatları

5Bu Gece Sizin Geceniz

Düğününüz hayatta belki de en özel anınız. Bu nedenle masallardaki gibi bir düğünü hak ediyorsunuz. O zaman düğün mekanınız neden masallardaki gibi bir kasır olmasın?

Küçüksu Kasrı Düğün Organizasyon Önerileri Ve Fiyatları

Küçüksu Kasrı düğün organizasyon önerilerimiz arasında ortamın ambiansını ve bu tarihi dokuyu hesaba katarak planlamayı yapmak en başta yer alıyor. Fiyat konusuna gelince belirli bir rakamı gözden çıkarmanız gerektiğini, ayrıca davetli sayısına göre bu rakamın değişiklik gösterebileceğini unutmamanızı öneriyoruz. Dilerseniz, Sait Halim Paşa Yalısı Düğün Fiyatları, Düğün Organizasyon Fikirleri başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!