Maslak Orduevi Düğün Fiyatları

En güzel İstanbul düğün organizasyon fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

5423

Orduevleri son yıllarda neredeyse kır düğünü mekanları kadar popüler oldu. Bunun başlıca sebebi elbette ki çok uygun fiyatlara sahip olmaları. Düğün için fazla bütçe ayırmaya imkanı olmayan ancak yemekli bir organizasyon yapmak isteyenler eğer şartları da karşılıyorlarsa orduevlerini tercih ediyorlar. Siz de orduevinde düğün yapmak istiyorsanız Maslak orduevi düğün fiyatları hakkında bilgi almak işinize yarayabilir.

Mutlaka incele:  Çırağan Sarayı Düğün Fiyatları 2020

Maslak Orduevi Düğün Fiyatları

Maslak orduevi düğün fiyatları yapmak istediğiniz organizasyona göre değişiklik gösterse de normal düğün salonlarından çok daha ucuza düğün yapabiliyorsunuz. Normalde sadece pasta menüsü içeren bir salona vereceğiniz parayla orduevinde yemekli bir düğün yapabilirsiniz.

1Maslak Orduevi Havuz Başında Düğün İmkanı

Normal şartlarda herhangi bir düğün mekanında havuz varsa fiyatlar neredeyse ikiye katlanıyor ancak Maslak Orduevi’nde böyle bir fiyatlandırma söz konusu değil. Orduevi olduğu için fiyatları normal salonlara göre çok uygun. Büyüleyici atmosferiyle misafirlerinizin beğenisini kazanacağınız bu mekanda düğün organizasyonunuzu da yine orduevi yetkilileri üstleniyor.

Mutlaka incele:  Cemile Sultan Korusu Düğün Fiyatları 2020

2Maslak Orduevi Nerede?

Maslak Orduevi, Darüşşafaka Mahallesi, Büyükdere Caddesi üzerinde yer alıyor. Mekana ulaşım kolay. Düğüne gelecek misafirleriniz mekana fazla zorlanmadan ulaşabilecekler. Mekan, sadece havuzuyla değil, konumu itibariyle etrafındaki ağaçlık bölgelerle de beğeni topluyor.

3Maslak Orduevi Yemekli Düğün

Yemekli bir düğün hayal ediyorsanız Maslak Orduevi’ne görüşmeye gittiğinizde bunu belirtmeniz gerekiyor. Elbette yemekli ve yemeksiz menü arasında fiyat farkı var ancak dışarıda yapacağınız yemekli bir düğünden çok daha az ücret ödeyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Sepetçiler Kasrı Düğün Organizasyon Fiyatları

4Orduevinde Düğün Yapma Şartları

Orduevinde düğün yapmak istiyorsanız ailenizde bir asker olması gerekiyor. Bazı orduevleri için tanıdığınız birinin asker olması yetiyor ancak bazı orduevleri birinci dereceden bir akrabanızın asker olması şartını koşuyor. Düğünden 10 gün önce düğüne katılacak misafirlerin ismini 2 nüsha halinde yönetime vermeniz gerekiyor. Düğün günü ise düğüne gelecek bütün misafirlerin yanında davetiye olması ya da bu listede isimlerinin olması gerekiyor.

Harbiye Orduevi Düğün Fiyatları

Orduevinde düğün yapmak istiyorsanız ve farklı alternatifler arıyorsanız size Harbiye Orduevi’ni de önerebiliriz. Ayrıntılı bilgi için Harbiye Orduevi Düğün Fiyatları isimli yazımıza göz atmayı unutmayın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!