Sarıyer Orduevi Düğün Fiyatları

Birbirinden güzel İstanbul düğün organizasyon fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

2553

Sarıyer, konum açısından İstanbul’un en güzel yerlerinden biridir. Bu güzel ilçede birbirinden lüks mekanlar, düğün salonları da bulunmaktadır. Bu mekanlardan çoğu deniz manzaralıdır ve fiyatları da bu nedenle normal yerlere göre daha pahalıdır. Düğün yapmak istiyorsanız ve şartlarınız uyuyorsa Sarıyer orduevi düğün fiyatları hakkında bilgi almalısınız.

Sarıyer Orduevi Düğün Fiyatları

Sarıyer orduevi düğün fiyatları diğer mekanlara göre oldukça uygun. Askeriyede bir tanıdığınız varsa orduevinde düğün yapabilirsiniz. Orduevleri genellikle birinci dereceden akrabanızın askeriyede olmasını şart koşuyorlar.

Mutlaka incele:  Harbiye Orduevi Düğün Fiyatları

Sarıyer Orduevi Düğün Fiyatları

sarıyer orduevi düğün fiyatları

Sarıyer orduevi düğün fiyatları diğer mekanlara oranla çok uygun. Eğer düğün için fazla bütçe harcamak istemiyorsanız ancak rüyalarınızı havuzlu ve deniz manzaralı bir yer süslüyorsa Sarıyer Orduevi sizin için en uygun yer olabilir.

Sarıyer Orduevi Nerede?

sarıyer orduevi düğün fiyatları

Sarıyer, çok merkezi bir ilçe değil ancak orduevine ulaşım kolay. Sarıyer Orduevi, Sarıyer’in Merkez Mahallesi’nde bulunuyor. Toplu taşıma araçlarıyla mekana gelmek çok kolay. İstanbul’un farklı yerlerinden Sarıyer Orduevi’ne toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilirsiniz. Orduevinin otoparkı da mevcut. İsterseniz kendi arabanızla da orduevine gidebilirsiniz.

Mutlaka incele:  İstanbul Piyanist Kiralama Fiyatları

Sarıyer Orduevi Düğün Kapasitesi

sarıyer orduevi düğün fiyatları

Sarıyer Orduevi’nin 400 kişilik bir kapasitesi bulunuyor. Eğer düğününüz çok kalabalık olmayacaksa 400 kişilik kapasite, düğün için ideal bir kapasite olabilir. 400 kişinin üzerinde misafirinizin olacağını düşünüyorsanız o zaman alternatif yerlere bakmanızı önerebiliriz.

Sarıyer Orduevi Yemek Menüsü

sarıyer orduevi düğün fiyatları

Sarıyer Orduevi’nde yemekli ve yemeksiz düğünler yapılabiliyor. Fiyatları zaten çok uygun olduğu için burada yapacağınız yemekli bir düğün, dışarıda yapacağınız yemeksiz düğün fiyatlarıyla heme hemen aynı olacaktır. Burası bir orduevi olduğu için yemek konusunda da deneyimliler.

Mutlaka incele:  Eyüp Düğün Salonları Listesi

Orduevi Düğün Yapma Şartları

sarıyer orduevi düğün fiyatları

Orduevinde düğün yapmak istiyorsanız askeriyede bir tanıdığınızın olması gerekiyor. Bazı orduevleri birinci dereceden akrabanızın olmasını şart koşarken bazı orduevleri için de akrabalarınızın arasında bir askerin olmasını yeterli görebiliyor. Orduevinde düğün yapmak istiyorsanız katılacak kişileri 10 gün öncesinden iki nüsha halinde yönetime bildirmeniz gerekiyor.

Zarif Gelinlik Modelleri ve 2017 Gelinlik Koleksiyonları

Düğününüzde giyeceğiniz gelinliğe hala karar veremediyseniz ve zarif gelinlikler hoşunuza gidiyorsa sizin için hazırladığımız Zarif Gelinlik Modelleri ve 2017 Gelinlik Koleksiyonları isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!