Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders

Güvenilir ve iyi ingilizce özel ders verenler ile tanış. Şehrindeki ingilizce öğretmenlerinin profillerini incele, fiyat al ve en iyisini seç!
Hızlı Teklif Al
İngilizce Özel Ders
9
İngilizce Özel Ders profesyoneli sana hizmet vermek için hazır.


Neden gigbi.com profesyonellerini tercih etmelisin?

Tamamen ücretsiz
gigbi.com’u kullanmak tamamen ücretsiz. Maliyet tahmini alın, profesyonellerle iletişim kurun ve rezervasyon yapın - hepsi ücretsiz.
Fiyatları karşılaştır
Bir profesyonel ile rezervasyon yapmadan önce farklı fiyat teklifleri alın. Karşılaştırın ve en iyisini seçin.
Güvenle kirala
10.000’den fazla müşteri değerlendirmesi ve profesyonellerin geçmiş çalışmaları gibi işini bir profesyonele emanet etmeden önce ihtiyacın olan tüm bilgilere sahip olacaksın.
Hemen Teklif Al

İngilizce Özel Ders Fiyatları

İngilizce Özel Ders fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 270 TL ile 330 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, İngilizce Özel Ders fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

İngilizce Özel Ders Müşteri Yorumları

T
Tunahan Çağrı
Ada Hocammm! Sizden aldığım dersler sayesinde artık kendimi daha rahat ifade edebilecek kadar konuşmaya başladım bile. Kendimdeki gelişimi gördükçe daha çok çalışmak ve pratik yapmak istiyorum. İyi ki sizle tanışma fırsatı buldum. Çok teşekkür ederim.

Ü
Ümran Kolay
Oğlum için Tunç Hoca ile iletişime geçtim. 3. Dersimizi almaya başlayacağız oldukça iyi devam ediyoruz. Ders sonlarında işledikleri ve yaptıkları çalışmaları hocamız benimle paylaşıyor. Uzun süre derslere devam edeceğiz gibi duruyor. Teşekkür ederim.

U
Utku Kumsal
Çok memnunum, 2 aydır ders alıyorum ve devam edeceğim. Teşekkürler hocam. İyi ki varsınız

H
Hilal Yıldırım
Hüseyin Hocam ile 3 aydır çalışıyorum. Fizik dersi için hizmet alıyorum ve üniversite sınavlarına hazırlanıyorum. Anlamadığım konuları ve soruları sabırla tekrar tekrar gösteriyor. İlgisi için çok teşekkür ederim.

T
Tuna Han
Lise son öğrencisiyim üniversite sınavına hazırlık sürecimde Fizik dersi için Seda Hocadan destek alıyorum. Yapamadığım ve anlamadığım birçok konuyu onunla aştım. Çok teşekkür ederim.


İngilizce Özel Ders hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol

İngilizce Özel Ders Hakkında Merak Edilenler

Bu yazımız ile İngilizceyi neden öğrenmeliyim? En iyi ingilizce ders veren hocaları nasıl seçebilirim? Ve ingilizce özel ders fiyatları nedir? gibi sorulara yanıt bulacaksın!

İngilizce özel ders sayesinde artık dil öğrenmek çok daha kolay olacak! Birçoğumuzun sürekli, öğrenmek için büyük bir zaman harcadığı, kurslara binlerce lira harcadığı ve öğrenirken çok zorlandığı bir konu İngilizce. Günümüzde, hayatımızın her alanında İngilizce ile karşılaşıyoruz, gerek iş, gerek okul gerek sınavlar bazense sadece konuşmak için ihtiyacımız olabiliyor. Başarılı bir gelecek için, iyi bir kariyer için ve dünyaya ayak uydurabilmek için İngilizce öğrenilmesi gerekmektedir. Peki en iyi ingilizce ders veren hocaları nasıl seçebilirsin?

İngilizce Öğretmeni Özel Ders

İngilizce özel ders arayanların en sık sordukları sorulardan biri; "En iyi ingilizce ders veren hocaları nasıl seçebilirim?" olarak karşımıza çıkıyor. İngilizce özel ders için bir öğretmen araştırmadan önce bazı sorulara yanıt bulmalısın? Örneğin; İngilizce özel dersi ne için istiyorsun? Konuşmanı geliştirmek için speaking özel derse mi ihtiyacın var? Öyleyse, İngilizce özel ders yabancı hocaya ihtiyacın olabilir. Ya da sınavlara yönelik bir çalışmaya mı ihtiyacın var? Özel toefl dersi, özel ielts dersi ve yds özel ders gibi gireceğin bir sınav var mı? Belki de sadece mesleki ingilizce öğrenmek senin için yeterli olacaktır gibi soruları ingilizce özel ders arayanlar öncelikle kendi içlerinde yanıtlandırmalı. Daha sonra ingilizce birebir özel ders için bir eğitmen aramaya başlayabilirsin. İngilizce özel ders veren hocalarda dikkat etmen gereken noktalar şunlar olacaktır. Dersi veren kişi daha önce de özel ders vermiş mi? Müfredatı iyi biliyor mu? Sertifikaları mevcut mu? Girdiği ingilizce yeterlilik sınavlarından nasıl dereceler almış vb. konularda araştırmalar yapabilir hocalara bunu sorabilirsin. Daha sonra nasıl bir ders işleme süreci oluyor, zaman ve konular nasıl belirleniyor gibi konuları hocalarla görüşmen karar verirken çok daha sağlıklı bir tercih yapmanı sağlayacaktır.

Özel İngilizce ders fiyatları nedir?

İngilizce özel ders ücretleri, dersi veren eğitmene göre değişkenlik gösterecektir. Genellikle ücretlendirmeler saatlik olmasından kaynaklı olarak İngilizce özel dersin haftada kaç gün ve kaç saat olacağına bağlı olarak fiyatlarda düşme ya da artma olabilir. Örneğin düzenli ve uzun süre ders alacaksan eğitmenin fiyatlandırması senin için daha uygun olacaktır. Bunun yanısıra ders, birebir ingilizce kursu mu olacak? Online ingilizce özel ders mi olacak? Yabancı bir hoca ile özel ingilizce dersi mi olacak? gibi etkenlerde fiyatın değişmesinde rol oynamakta. Özel ders fiyatları İngilizce için bu şekilde açıklanabilir.

gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun İngilizce Özel Ders tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer