Harbiye Orduevi Düğün Fiyatları

İstanbul düğün organizasyon fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

6027

Orduevleri son yıllarda en popüler düğün mekanı alternatiflerinden biri oldu. Eğer askeriyede birinci dereceden yakınınız varsa bir orduevinde düğün yapma imkanınız olabilir. İstanbul’da bir orduevi arıyorsanız Harbiye orduevi düğün fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Harbiye Orduevi Düğün Fiyatları

Harbiye orduevi düğün için ideal bir mekan. İstanbul’da Taksim’de yer alıyor. Ulaşımın kolay olması bu mekanın sıkça tercih edilmesini sağlıyor. Eğer siz de merkezi bir yerde düğün yapmak istiyorsanız ve orduevinde düğün yapma şartlarını sağlayabiliyorsanız Harbiye orduevi düğün fiyatları araştırması yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Büyükçekmece Orduevi Düğün Fiyatları

4Harbiye Orduevi Düğün Fiyatları

Harbiye Orduevi’nde düğün yapmak istiyorsanız öncelikle düğüne kaç kişinin katılacağını belirlemelisiniz. Düğüne katılacak kişi sayısı belirlendikten sonra yemekli mi yoksa yemeksiz mi olacağına karar vermelisiniz. Alacağınız ücreti daha çok bunlar belirleyecektir. Ayrıca düğünü yapacağınız tarih de düğün fiyatını değiştirebilir.

3Harbiye Orduevi Nerede?

Harbiye Orduevi, Taksim’den Şişli’ye yürürken karşınıza çıkıyor. Harbiye Mahallesi’ndeki bu mekan Harbiye Askeri Müzesi’ne de oldukça yakın bir konumda. Misafirlerinizin düğüne kolayca ulaşabilmesini istiyorsanız Harbiye Orduevi iyi bir alternatif olabilir.

Mutlaka incele:  İstanbul Gelinlik Moda Evleri

2Harbiye Orduevi Yemek Menüsü

1Orduevinde Düğün Yapma Şartları

Orduevinde düğün yapmak istiyorsanız askeriyede bir tanıdığınız olması gerekiyor. Bazı orduevleri birinci dereceden akrabayı şart koşsa da bazı orduevleri için akrabalarınız arasında bir askerin olması yetebiliyor. Orduevinin hangi şartla kiralanabileceğini görüşmeye gittiğinizde öğrenebiliyorsunuz. Orduevine girmenin bazı kuralları olabiliyor. Bir süre önce orduevlerindeki düğünlere, nişanlara sakallı girilemiyordu ancak bu kural kaldırıldı. Yine de orduevi ile görüşmeye gittiğinizde kuralları etraflıca öğrenmenizde fayda var. Son dakika sürprizi yaşamak istemiyorsanız orduevinin kurallarını düğünden önce mutlaka öğrenmelisiniz.

Mutlaka incele:  Hidiv Kasrı Düğün Fiyatları, Düğün Fotoğraf Çekim Ücretleri

Düğün Anı Defteri Modelleri ve Fikirleri

Düğün salonunuzun görülebilecek ancak kimseyi rahatsız etmeyecek bir köşesine anı defteri koyabilirsiniz. Böylece düğününüze gelen misafirler sizinle ilgili dileklerini yazabilir. En güzel defter modelleri için Düğün Anı Defteri Modelleri ve Fikirleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!