Düğün, Sünnet İçin Karikatürlü Davetiye Örnekleri

1454

Evlilik ciddi bir müessese ama evliliğe dair her şeyi ciddi yapmanıza gerek yok. Gün sizin gününüz istediğiniz gibi davranın. Karikatürlü davetiye işte tam da bunun için var. Bu davetiyeler sadece düğünler için değil sünnet düğünleri için de sevilerek kullanılan modellerden.

En Güzel Karikatürlü Davetiye Örnekleri

Düğününüze ya da çocuğunuzun sünnet düğününe gelecek misafirleriniz için farklı bir davetiye arayışındaysanız karikatürlü davetiye yaptırabilirsiniz. Bu davetiye ve üstündeki yazılar gören herkesi gülümsetecek ve uzun süre davetiyenizi saklayacaklar…

Mutlaka incele:  En Güzel Düğün Davetiyesi Hazırlama Örnekleri ve Fikirleri

1Mahalle Karikatürlü Davetiye Modelleri

Davetiyenize bütün mahalleyi taşımak güzel bir fikir olabilir. Hele ki komşuluk ilişkileriniz de iyiyse bütün mahalleyi davetiyenize taşıyabilirsiniz. Mahallenin yanı sıra akrabalarınızın karikatürlerine de davetiyenizde yer vererek onlara çok hoş da bir hediye verebilirsiniz.

2Kız Kulesi Manzaralı Davetiye

Davetiyelerde şehirle ilgili manzaralara da sıkça yer verilir. Karikatürlü bir davetiye yapacaksanız bu manzarayı davetiyenize taşıyabilirsiniz. İster Kız Kulesi, ister Rumeli Hisarı.. İstanbul’da yaşamıyorsanız ya da düğününüzü İstanbul’da yapmayacaksanız da kendi şehrinizin simgesi olan mekanların çizimlerini de yaptırabilirsiniz. Bu hem çok romantik hem de sevimli bir davetiye olacak..

Mutlaka incele:  En Güzel Sünnet Davetiye Yazıları ve Sözleri

3Sevimli Çift Karikatürlü Davetiye Örnekleri

Çevreniz tarafından sevimli bir çift olarak tanımlanıyorsanız bunu davetiyenize de yansıtabilirsiniz. Bu örnekteki şeyleri koymanıza gerek yok. Beraber en çok ne yapmaktan zevk alıyorsanız onları da çizebilirsiniz. Eğer karikatürlerdeki çiftin biraz da sizin dış görünüşüne benzemesini sağlarsanız daha hoş bir karikatürlü davetiye yapabilirsiniz.

4Karikatürlü Sünnet Düğünü Davetiyesi

Düğün değil de sünnet düğünü için davetiye yaptıracaksanız işiniz biraz daha kolay diyebiliriz. Sünnet düğünü temalı bir karikatürlü davetiye yaptırmanız daha kolay olacaktır. Sünnet olacak çocuğunuza benzer bir çocuğun karikatürünü çizdirmeniz davetiyenizi daha güzel bir hale getirir.

Mutlaka incele:  Sünnet Davetiye Sözleri Fikirleri

Düğün Davetiye Modelleri İçin Muhteşem Öneriler

Düğün davetiyesi yaptıracak çiftler, davetiye seçimi konusunda çoğu zaman ikilemde kalırlar. Hangi davetiyeyi yaptıracaklarını, davetiyenin zarfının nasıl olacağını, süslemelerini düşünüp daha da çıkmaza girerler. Böyle durumlar için öncede düğün davetiye modellerini incelemek biraz fikir edinmenize yardımcı olur. Eğer düğün davetiyesi seçme aşamasındaysanız Düğün Davetiye Modelleri için Muhteşem Öneriler isimli yazımızı mutlaka okuyun.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!