Sabancı Öğretmenevi Düğün

En iyi İstanbul düğün organizasyon fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

3344

Son yıllarda öğretmen evlerinde ve ordu evlerinde yapılan düğünlerin sayısı arttı. Bir çok öğretmenevi de içerisinde düğün yapılabilecek şekilde kendini yeniledi. Eğer siz de bir öğretmenevinde düğün yapmayı düşünüyorsanız Sabancı Öğretmenevi düğün için ideal bir yerdir.

Sabancı Öğretmenevi Düğün Bilgileri

Sabancı Öğretmenevi düğün için çok ideal bir yerdir. Boğaz manzaralı, şık ve ferah bir yerdir. Ailenizde öğretmen varsa öğretmenevlerinde daha uygun fiyata düğün yapabilirsiniz. Bir öğretmenevinde düğün yapmak istiyorsanız ailenizde öğretmen olması gerekmiyor.

Mutlaka incele:  Adile Sultan Sarayı Düğün Fiyatları 2020

1Sabancı Öğretmenevi Kapasitesi

Sabancı Öğretmenevi’nde yemekli düğünler de yapılıyor. Yemekli düğün kapasitesi 750-1000 kişilik. Eğer kokteyl menüsü içeren bir düğün yapmak istiyorsanız kokteyl alanının kapasitesi 100-200 kişilik. Mekanın açılır kapanır tavanı, bahçesi, balkonu bulunuyor. Ayrıca kolonsuz yapısıyla olduğundan daha ferah görünüyor.

2Sabancı Öğretmenevi Canlı Müzik

Sabancı Öğretmenevi’nde düğün yapacaksanız orkestrayı dert etmenize gerek yok. Mekanın kendi orkestrası var ve canlı müzik konusunda oldukça deneyimliler. Düğünden önce mekan yöneticileriyle görüşerek canlı müzikte istediğiniz şeyleri belirtebilirsiniz. Dans müziğinize ve düğünde çalınacak diğer müziklere ekiple beraber karar verebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Sait Halim Paşa Yalısı Düğün Fiyatları, Düğün Organizasyon Fikirleri

3Sabancı Öğretmenevi Düğün Fiyatları

Sabancı Öğretmenevi düğün fiyatları sizin beklentilerinize göre değişiyor. Mekanda farklı menü seçenekleri var. Kendi istediğiniz farklı lezzetler varsa bunları da belirtebilirsiniz ancak böyle bir durumda fiyat artabilir. Sabancı Öğretmenevi’nde düğün yapacaksanız ve ailenizde öğretmen varsa öğretmenlere özel yapılan indirimlerden de faydalanabilirsiniz. Mekanı kiralamaya gittiğinizde bunu belirtirseniz indirim imkanından yararlanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Fenerbahçe Orduevi Düğün Bilgileri

4Sabancı Öğretmenevi Nerede?

Sabancı Öğretmenevi Beykoz’da, Küçüksu Caddesi’nde bulunuyor. Göksu ve Küçüksu derelerinin arasında, Rumeli ve Anadolu hisarının karşısında yer alıyor.  Mekan boğaz manzaralı olduğu için sıkça tercih ediliyor. Eğer siz de boğaz manzaralı bir mekanda düğün yapmak istiyorsanız Sabancı Öğretmenevi’nde düğün yapabilirsiniz. Mekanda yaz-kış düğün yapılabiliyor.

İstanbul Düğün Salonları İçin Öneriler

İstanbul’da düğün yapacaksanız gerçekten çok fazla seçeneğiniz var. Doğru mekanı bulmak istiyorsanız araştırmanızı iyi yapmalısınız. Nasıl bir mekan seçeceğinize henüz karar veremediyseniz size biraz fikir vermek isteriz. Sizin için hazırladığımız İstanbul Düğün Salonları İçin Öneriler isimli yazımız aradığınız salonu bulmanız için size fikir verebilir.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!