Sünnet Buzdolabı Süsleri Fikirleri, Örnekleri ve Modelleri

5767

Çocuğunuzun sünneti için her şey hazır ve konuklarınıza hediye edeceğiniz kalıcı bir süs arayışı içindeyseniz Sünnet Buzdolabı Süsleri kurtarıcınız olabilir.

Sünnet Buzdolabı Süsleri İçin Harika Fikirler

Misafirleriniz için en kalıcı hediyelerden biri olan buzdolabı süsleri, arkasında ki mıknatıslar sayesinde misafirlerinizin dolabında hem güzel bir görüntü, hem de güzel bir hatıra olarak yer eder. Eğer sizde çocuğunuzun sünneti için bu kalıcı hediyelerden birini misafirlerinize armağan etmek istiyorsanız son yıllarda en çok tercih edilen birbirinden güzel Sünnet Buzdolabı Süsleri fikirleri sizlerle…

Mutlaka incele:  En Güzel Sünnet Evi Süsleme Örnekleri

1Sünnet Asası Buzdolabı Süsü

Sünnetin en temel simgelerinden biri olan ve sünnet çocuğunun elinden düşürmediği asalar sünnet hediyeleri içinde en anlamlılarından bir tanesidir. Tüllenerek, mıknatıs yapıştırılmış bu anlamlı hediyeleri misafirlerinize armağan edebilirsiniz.

2Sünnet Fesi Buzdolabı Süsü

Yine sünnetin vazgeçilmez simgelerinden biri olan feslerden yapılmış, tüllerle süslenen ve arkasına mıknatıs yapıştırılmış oldukça şık bir model.

3Çerçeve Buzdolabı Süsü

Arkasına mıknatıs yapıştırılmış küçük çerçeveler de son yıllarda oldukça tercih edilen bir model. Dilerseniz içine çocuğunuzun fotoğrafını koyabilir ve konuklarınız için güzel bir anı oluşturabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Sünnet Sepeti Nasıl Süslenir? Sünnet Sepeti Süsleme Örnekleri

4Arabalardan Buzdolabı Süsü

Erkek çocuklarının en sevdiği oyuncak olan arabalar da, özellikle sünnet için oldukça anlamlı hediyelerden biridir. Altına yapıştırılmış mıknatıslarla da buzdolabı üstünde oldukça şık durmaktadır.

5Nazar Boncuğu Buzdolabı Süsü

Sünnet düğününüze ve konuklarınıza nazar değmesini istemiyorsanız işte tam size göre bir süs. Tüllerle süslenmiş ve mıknatıs yapıştırılmış cam nazar boncuğu harika görünüyor.

6Kuran Yazılı Sünnet Buzdolabı Süsleri

Sünnet cemiyetinizi mevlid okutarak yaptırmak istiyorsanız, üstünde Allah yazan ve tüllerle süslenmiş bu mıknatıslı buzdolabı süsü kesinlikle tercihleriniz arasında olmalı.

8Keçeden Nazar Boncuğu Çantası ve Buzdolabı Süsü

Renkli keçelerin bir birine yapıştırılması ile oluşturulmuş nazar boncuğu çantası içine kına yerleştirilmiş ve tüller ile süslenerek, arkasına mıknatıs yapıştırılmış sünnet buzdolabı süsünü kendi ellerinizle kolaylıkla yapabilir ve misafirlerinize armağan edebilirsiniz.

9Keçeden Fotoğraf Çerçevesi Sünnet Buzdolabı Süsleri

Yine kendi ellerinizle hiç zorlanmadan kolaylıkla yapabileceğiniz bir buzdolabı süsü. Mavi renkli keçeleri fotoğraftaki gibi şekillendirip sıcak silikon ile yapıştırabilir ve dilediğiniz gibi süsleyebilirisiniz. Arkasına mıknatıs yapıştırmayı ve çocuğunuzun isminin yazılı olduğu bir etiket zımbalamayı unutmayın.

Hala Kararsız mısınız?

Konuklarınıza armağan etmek istediğiniz Sünnet Buzdolabı Süsleri konusunda hala kararsız mısınız? Ya da sizlerle paylaştığımız buzdolabı süsleri içinde, hala hayalinizde ki buzdolabı süsüne rastlamadınız mı? Sizin için seçtiğimiz birbirinden güzel örneklerimizin devamını mutlaka incelemelisiniz. Dilerseniz, Sünnet Anı Defteri Yazıları, Modelleri ve Yapılışları başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!