En Güzel Sünnet Evi Süsleme Örnekleri

5293

Sünnet düğünleri genellikle bir düğün salonunda yapılır ancak eğer sünnet, düğünden önce yapıldıysa ev de süslenebilir. Sünnet düğünü yapmayı düşünmüyorsanız ve çocuğunuzun güzel bir gün geçirmesini istiyorsanız da yine evinizi güzelce süsleyebilirsiniz. Sünnet evi süsleme oldukça basittir ve kısa sürede evinizi istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

En Güzel Sünnet Evi Süsleme Örnekleri

Sünnet evi süsleme, tüllerle, balonlarla yapılabilir. Çocuğunuzun yatağını sadece bu malzemeleri kullanarak süsleyebilirsiniz. Biraz daha gösterişli bir süsleme için çocuğunuzun yatağında şık bir cibinlik kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Sünnet Fikirleri: Sünnet Balonları

1Yavru Ağzı Rengiyle Süsleme Yapmak

Sünnet evini süslerken illa mavi renk kullanmanıza gerek yok. Mavi renk zaten çok sık kullanılan bir renk. Siz biraz daha farklı bir renk tercih edebilirsiniz. Evinizde bulunan yavru ağzı örtülerle sünnet yatağını güzelce süsleyebilirsiniz. Birçok kadının çeyizinde görseldekine benzer örtüler bulunuyor. Bu tarz örtüler biraz geleneksel göründükleri için sünnet düğününde de kullanılabilir.

Mutlaka incele:  Sünnet Şekeri Malzemeleri Nelerdir?

2Gri Renk Kullanarak Süsleme Yapmak

Gri renk, ilk gördüğünüzde size biraz alakasızmış gibi gelebilir ancak sünnet kıyafetlerinde, şapkalarda, asalarda gri rengin sıkça kullanıldığı göz önünde bulundurulursa gri renkte bir süsleme şık görünebilir. Açık gri ya da koyu gri fark etmeden istediğiniz gibi bu rengi kullanabilirsiniz ancak abartılı görünmesini istemiyorsanız koyu gri renkleri çok fazla yan yana kullanmayın.

3Yıldızlarla Yatak Süsleme

Sünnet yatağını süslerken balonlardan yardım alabilirsiniz. Görüntünün daha güzel görünmesi için bir cibinlik de takabilirsiniz. Cibinlik fiyatları oldukça uygundur. Farklı mağazalardan 20 TL’ye başlayan fiyatlarla cibinlik modelleri bulabilirsiniz. Yıldız şeklinde bir uçan balon kullanabilir ve bu balona da küçük yıldızlar asabilirsiniz. Uçan balonu yatağın üzerine doğru görseldeki gibi bıraktığınızda ortaya hoş bir görüntü çıkacaktır.

Mutlaka incele:  Sünnet Şapkası İçin Harika Modeller

4Sünnet İkram Masası Süsleme

Sünnet organizasyonu sırasında misafirlere ikram edeceğiniz yiyecekleri sergilemek üzere güzel bir ikram masası hazırlayabilirsiniz. Bu ikram masasını hazırlarken evinizin genel atmosferine uygun olmasına özen göstermelisiniz. İkram masası isteğe göre mavi örtüyle süslenebilir.

En Güzel Sünnet Davetiyesi Modelleri ve Sözleri

Sünnet düğününüze gelecek misafirlere dağıtmak üzere davetiyeler hazırlatabilirsiniz. En güzel davetiye modelleri için En Güzel Sünnet Davetiyesi Modelleri ve Sözleri isimli yazımıza göz atmayı unutmayın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!