Müzikal Mutfak

Hakkında

Kaliteli ve akılda kalıcı bir organizasyonun en önemli unsuru müziktir. Müzikal Mutfak, alanında uzman ekibiyle organizasyonlarınız için profesyonel müzikal çözümler sunar. Müzikal Mutfak, A’dan Z’ye her tarza uygun, birbirinden seçkin müzik gruplarını ve büyük orkestraları içinde barındıran bir oluşumdur. Ekiplerimiz sistemli bir prova takvimine sahiptir. Müzikal başarı, disiplin, güncellik ve kalite ekiplerimizin dikkat ettiği en önemli unsurlardır.

Organizasyonunuzun konseptine göre düşünülen müzik faaliyetinin tasarlanma aşamasında uzman danışmanlarımız size yardımcı olur. Keşif ekibimiz etkinliğin yapılacağı alanda detaylı incelemeler yaparak en uygun seçenekleri belirler ve sizlerin beğenisine sunar.

Keşif ekibimiz etkinlik alanını inceleme esnasında sahne boyutu, organizayona uygun müzisyen sayısı, enstruman çeşitliliği, kostüm, sahneye yerleşim gibi konuların yer aldığı bir rapor hazırlar. Hazırlanan rapor doğrultusunda danışmanlarımız size etkinlikle ilgili bir sunum yaparlar.

Etkinlik sürecinde her türlü soru görüş ve önerinizi iletişim kanallarımızı kullanarak dilediğiniz an bize iletebilirsiniz. Danışmanlarımız bu süreçte sizin taleplerinize göre gerekli güncellemeleri yapar; en iyi sonucu almak ve sizi mutlu etmek için çalışır.

Mutlu günleriniz Müzikal Mutfak ile hafızalara kazınsın! Düğün, nişan, kına gibi özel günleriniz için biz hazırız.

En prestijli bayi toplantıları, önemli kurumsal yemekler, şirket organizasyonları, kokteyl ve özel davetler.. Müzikal Mutfak ekibiyle daha da profesyonel.

Dinleti, konser, festival gibi organizasyonlarınızda isteklerinize ve düşüncelerinize uygun müzik hizmetini, Müzikal Mutfak sayesinde en profesyonel şekilde alabilirsiniz.

Aklınızda bir şey var! Doğum günü, evlenme teklifi, özel bir kutlama olabilir mi ? O halde doğru yerdesiniz.

Videolar

Hizmetler

gigbi.com
size teklif vermek için hazır!
Fiyat teklifini en kısa sürede iletebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Ne kadar sürecek?
Lütfen bir değer seçin.
Tahmini kaç kişi katılacak?
Lütfen bir değer seçin.
Ses ve ışık sistemi gerekli mi?
Lütfen bir değer seçin.
İhtiyacın acil mi?
Hemen seninle iletişime geçiyor ve ihtiyacını kısa yoldan halletmeye çalışıyoruz.
Lütfen bir değer seçin.
Tahmini bütçeni belirtebilir misin?
Bütçe seçimin önemli. Seni bütçene uygun profesyonellerle eşleştiriyoruz.
Lütfen bir değer seçin.
Düğün fotoğrafçılarından da teklif almak ister misin?
Düğün Orkestrası talebine ek olarak, etkinliğin için en iyi düğün fotoğrafçılarından da teklif almanı sağlayacağız.
Lütfen bir değer seçin.
Emin misin? % tamamlanmıştı.