Studio SPB

Hakkında

İzmir Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmeti. Etkinlik, portre, ürün, katalog ve tanıtım fotoğrafçılığı. Dış çekim ve stüdyo fotoğraf çekimi hizmetleri. Post prodüksiyon, rötuş ve düzeltmeler ile sonlandırma. Ayrıca fotoğrafçılar için hizmetlerimiz: Photoshop ve rötuş hizmetimizle müşterilerinize daha kaliteli fotoğraf sunma şansı. Müşteri memnuniyetine ve rahatına önem veren meslektaşlarımız için günlük olarak kiralık fotoğraf stüdyosu, çalışma, ağırlama, toplantı ve atölye ortamı.

Müşteri Değerlendirmeleri

mehmet ali ates
mehmet ali ateş
27/06/2019

Şu an bu yorumu okuyorsanız başka yer aramayın. Öncelikle insanlığıyla, daha sonra profesyonelliği, saygısı, içtenliği, ilgisi, ışıkla harikalar yaratması ve daha sayamadığım bir sürü şey.. Ben de bir fotoğrafçı olarak İlker Bey’in yaptığı işi çok başarılı bulduğumu söylemek istiyorum. Mezuniyet çekimlerimizi yaptırdık ve herşeyden çok memnun kaldık. Tekrar teşekkürler İlker Bey. Bundan sonra her zaman Stüdyo SPB

enes arslanoglu
Enes Arslanoğlu
26/06/2019

Öncelikle Güler yüzlü, sıcakkanlı ve samimiyetiyle bizi karşılayan İlker beye teşekkür ederiz. İşini severek yaptığı her halinden belli fotoğraf çekimleri netlik kalite derecesi gayet güzeldi. Yani kısacası İlker beyle konuşmadan başka bir mekanla anlaşmaya varmayın derim biz gayet memnun kaldık.

koray demirdoven
koray demirdöven
09/04/2019

Stüdyo SPB kalite ve çözüm anlamında çalışma fırsatı bulduğum ve fazlasıyla memnun kaldığım bir stüdyo oldu. Özellikle İlker Bey’in fotoğrafçılık konusundaki vizyonu ve profesyonelliği sayesinde ürün çekimlerimizi gerçekleştirdik. Ürünümüze çekimleri ile değer katan stüdyo SPB ye çok teşekkür ederim. Ürün çekimleri yaptırmak isteyen arkadaşlara da hiçbir kaygı duymadan çekimlerini yaptırmalarını tavsiye ederim, fiyat-performans açısından mükemmel..

Hizmetler

gigbi.com
size teklif vermek için hazır!
Fiyat teklifini en kısa sürede iletebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Çekim nerde olacak?
Lütfen en az bir değer seçin.
Fotoğrafçıya kaç saat ihtiyacın var?
Lütfen bir değer seçin.
Fotoğrafları nasıl almak istersin?
Kapsamı fotoğrafçın ile mesajlaşarak netleştirebilirsin.
Lütfen en az bir değer seçin.
İhtiyacın acil mi?
Hemen seninle iletişime geçiyor ve ihtiyacını kısa yoldan halletmeye çalışıyoruz.
Lütfen bir değer seçin.
Tahmini bütçeni belirtebilir misin?
Bütçe seçimin önemli. Seni bütçene uygun profesyonellerle eşleştiriyoruz.
Lütfen bir değer seçin.
Emin misin? % tamamlanmıştı.