Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
İlkokul Özel Ders

İlkokul Özel Ders

Güvenilir ve iyi ilkokul özel ders verenler ile tanış. Şehrindeki ilkokul öğretmenlerinin profillerini incele, fiyat al ve en iyisini seç!
Hızlı Teklif Al
İlkokul Özel Ders
10
İlkokul Özel Ders profesyoneli sana hizmet vermek için hazır.


Neden gigbi.com profesyonellerini tercih etmelisin?

Tamamen ücretsiz
gigbi.com’u kullanmak tamamen ücretsiz. Maliyet tahmini alın, profesyonellerle iletişim kurun ve rezervasyon yapın - hepsi ücretsiz.
Fiyatları karşılaştır
Bir profesyonel ile rezervasyon yapmadan önce farklı fiyat teklifleri alın. Karşılaştırın ve en iyisini seçin.
Güvenle kirala
10.000’den fazla müşteri değerlendirmesi ve profesyonellerin geçmiş çalışmaları gibi işini bir profesyonele emanet etmeden önce ihtiyacın olan tüm bilgilere sahip olacaksın.
Hemen Teklif Al

İlkokul Özel Ders Fiyatları

İlkokul Özel Ders fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 270 TL ile 330 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, İlkokul Özel Ders fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

İlkokul Özel Ders Müşteri Yorumları

K
Kemal Zayıf
Kızımızın ilkokul ödevlerine destek oluyor. İletişimi çok kuvvetli, küçüklerle nasıl anlaşacağını çok iyi biliyor. Herkese tavsiye ederiz.

Y
Yeliz Kınalı
Kızıma ilkokul derslerinde yardımcı oluyor. Şimdiden sağlam bir altyapı oluşturup ileride kendisini sıkıntıya sokmasını istemiyorum. Göksel Hocamız çok profesyonel ve dersleri çok keyifli geçiyor.

K
Kamil Erciyes
Oğlum Aleyna Hanımdan ders alıyor. ilkokul öğrencisi ve şimdiden çok fazla geliştirdi kendisini. Güvenilir ve profesyonel bir hoca, herkese tavsiye ederim.

T
Tunahan Çağrı
Ada Hocammm! Sizden aldığım dersler sayesinde artık kendimi daha rahat ifade edebilecek kadar konuşmaya başladım bile. Kendimdeki gelişimi gördükçe daha çok çalışmak ve pratik yapmak istiyorum. İyi ki sizle tanışma fırsatı buldum. Çok teşekkür ederim.

Ü
Ümran Kolay
Oğlum için Tunç Hoca ile iletişime geçtim. 3. Dersimizi almaya başlayacağız oldukça iyi devam ediyoruz. Ders sonlarında işledikleri ve yaptıkları çalışmaları hocamız benimle paylaşıyor. Uzun süre derslere devam edeceğiz gibi duruyor. Teşekkür ederim.


İlkokul Özel Ders hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol

İlkokul Özel Ders Talepleri

S Sertan E.
okuması yazması var ama biraz daha geliştirmesi gerekiyor. onun için ilkokul özel ders aldırmak istiyoruz. ayrıca tüm derslerden destek alması iyi olabilir.

İlkokul Özel Ders Almadan Önce

İlkokul özel ders almadan önce dikkat etmen gereken bazı konular var. Bu yazıda aklındaki biçok konuyu yanıtlandırmış olacağız.

İlkokul özel ders çocukların geleceği için oldukça büyük önem taşıyor. Özellikle de çalışan ebeveynlerin ilkokul özel ders için bir eğitmen ile çalışmaları, öğrencinin eğitimi açısından sağlıklı bir karar olacaktır. Sınıf öğretmeni özel ders verirken çocukların eğitimi ile birebir ilgilenilenecektir. Çocuğun sağlam adımlarla eğitim hayatına girmesi sağlam bir temel oluşturması gelecekteki tüm eğitim hayatını da olumlu yönde etkileyecektir. İlkokul özel ders almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bazı önemli konular mevcut. Öncelikle eğitim seçimi nasıl olmalıdır? Nasıl bir çalışma programı oluşturulmalıdır? İlkokul özel ders için hangi dersler tercih edilebilir? Gibi konuları sizin için detaylandırdık.

İlkokul özel ders almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken konular

Nasıl bir çalışma programı oluşturulmalıdır? İlkokul özel ders için hangi dersler tercih edilebilir? Gibi konulara bu yazıda senin için yer verdir.

İlkokul özel ders için seçtiğin eğitmen ile iyi bir program oluşturman gerekiyor. Çocuğun kaçıncı sınıfa gittiği, hangi dersleri alacağı (ilkokul matematik özel ders ya da ilkokul ingilizce özel ders vb). Haftada kaç gün ve kaç saat ders alacağı gibi soruların eğitmen ile ortak bir noktada buluşularak belirlenmesi gerekiyor. Daha sonra ilkokul özel ders için alacağınız dersleri belirlemelisiniz. Tüm bu konular belirlendikten sonraki aşama ise ilkokul özel ders ücretleri ile ilgili planlama olabilir.

Peki ilkokul özel ders fiyatları nedir?

İlkokul özel ders fiyatları için net bir rakam vermek doğru değildir. Özel ders fiyatları ilkokul öğrencileri için şu şekilde değişiklik gösterebilir; ilkokul özel ders saatleri nasıl olacak? Günde kaç saat eğitim ve haftada kaç gün olduğu fiyatı etkileyecektir. Daha sık ve uzun yapılan eğitimlerde fiyatta uygunluk sağlanabilir. İlkokul öğrencisine özel ders nasıl verilecek? Evde eğitim ya da online eğitim gibi unsurlara dikkat edilmelidir bunlar da fiyat üzerinde farklılıkların olmasını sağlayacaktır. Özel ders ücretleri ilkokul öğrencileri için bu şekilde açıklanabilir.

gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun İlkokul Özel Ders tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer