Adile Sultan Kasrı Düğün Fotoğrafları Fikirleri

1810

Düğün fotoğrafı çekimi için mekan bulmak önemlidir. Çünkü bu fotoğraflar yıllarca saklanacak. Yıllar sonra çocuklarınız, hatta torunlarınız bile fotoğraflarınızı bulacaklar. Eğer onlara güzel anılar bırakmak ve hayranlık uyandırmak istiyorsanız Adile Sultan Kasrı düğün fotoğraf çekimi için uygun bir yerdir.

Adile Sultan Kasrı Düğün Fotoğrafları

Tarihi mekanlardan hoşlananlar Adile Sultan Kasrı düğün fotoğraflarına bakarak çekim için kararlarını verebilirler. Bu kasrın gerçekten güzel bir atmosferi var ve fotoğraf çekimi için de uygun bir mekan.

Mutlaka incele:  Denizde Düğün Fotoğrafları Fikirleri Ve Örnekleri

1Adile Sultan Kasrı Tarihçesi

Adile Sultan Kasrı, Sultan Abdülaziz’in küçük kız kardeşi Adile Sultan için 1853 yılında yaptırılmış. Kasrın oldukça görkemli bir yapısı var. Birinci ve ikinci katlarında orta-sofalar bulunuyor. Hababam Sınıfı’nın ilk filmleri burada çekilmiş. Hatta içinde bir Hababam Sınıfı Müzesi de kurulmuş.

2Kasrın Merdivenlerinde Fotoğraf Çekimi

Adile Sultan Kasrı düğün fotoğraf çekimi mekanları arasında oldukça tercih ediliyor. Farklı merdivenlere sahip olan bu mekanda merdivenler üzerinde birbirinden güzel fotoğraflar çektirebilirsiniz. Merdivenler, çekim için çok uygun yerlerdir. Özellikle mimari dokuyla bir araya geldiğinde ortaya çok güzel fotoğraflar çıkacaktır.

Mutlaka incele:  Gelin Pozları Nasıl Verilmeli?

3Çift Taraflı Merdivenler

Adile Sultan Kasrı’nda zemine inen bu merdivenler, ikinci kata çıkan merdivenlerden çok daha gösterişli bir yapıya sahip. Bu merdivenlerin sol ve sağ taraflarında birbirinden farklı fotoğraflar çektirebilirsiniz. Alt taraftaki salonu da kadraja alarak güzel pozlar çektirebilirsiniz.

4Adile Sultan Kasrı’nda Ağaçların Arasında Fotoğraf Çekimi

Adile Sultan Kasrı’nın bahçesinde yaz-kış birbirinden güzel fotoğraflar çektirebilirsiniz. Ağaçlık alanlarda çekilen fotoğraflar ortaya romantik görüntüler çıkaracaktır. Bu fotoğrafları her mevsimde çektirebilirsiniz. Soğuk havalar için üzerinize görseldeki gibi bir trençkot giyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Gelin Damat Fotoğrafları Nasıl Çekilir?

5Adile Sultan Kasrı Önünde Geniş Açılı Fotoğraf Çekimi

Adile Sultan Kasrı düğün fotoğrafı çekimi için, ön cephesi ile çok uygun. Ön taraftaki merdivenlerde ya da merdivenlerin aşağısında fotoğraf çekimi yaptırabilirsiniz. Kasrın beyaz mermerleriyle, sizin bembeyaz gelinliğiniz ortaya çok güzel görüntüler çıkaracaktır.

Gül Sultan Yalısı Düğün Fiyatları 2017

Düğününüzü tarihi bir mekanda yapmak istiyorsanız Gül Sultan Yalısı’nın düğün için elverişli bir yer olduğunu söyleyebiliriz. Sizin için Gül Sultan Yalısı düğün fiyatlarını ve özelliklerini inceledik. Gül Sultan Yalısı Düğün Fiyatları 2017 isimli yazımızdan ayrıntıları okuyabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!