Sünnet Anı Defteri Yazıları, Modelleri ve Yapılışları

2782

Pek çok düğün ve nişan töreninde kullanılan anı defteri trendi sünnet düğünlerinde de yerini aldı. Organize ettiğiniz sünnet düğünü için birbirinden şık sünnet anı defteri modellerinden birini seçin, konuklarınızın sizin için bir şeyler yazmasını sağlayın.

Farklı Sünnet Anı Defteri Modelleri

Sünnet anı defteri için çok farklı seçenekler bulunuyor. Kimisinde isim yazarken kimisinde sünnet çocuğu figürü yer alıyor. Bu modelleri inceleyin, çocuğunuzun sünnet töreni için en güzel anı defterine sahip olun.

Mutlaka incele:  Sünnet Düğünü Müzikleri Şarkı Listesi

1İsimli sünnet anı defteri modeli

En çok tercih edilen sünnet anı defterlerinden biri isimli defter modelidir. Çocuğunuzun isminin yazılı olduğu bu özel tasarım defter çiçekler, kurdeleler ve figürlerle süslenmiş. Sizin de hoşunuza gidebilir.

2Tüylü sünnet anı defteri modeli

Sünnet anı defterlerinden biri de tüylü defter modelidir. Etrafı tüylerle süslenen bu defterin ortasına da nazar boncuğu yapışkanları yapıştırılmış. Üstünde ayrıca sünnet çocuğu asası şeklinde bir kalem de bulunuyor.

Mutlaka incele:  Sünnet Çocuğuna Kına Nasıl Yakılır?

3Tüylü kalem seçebilirsiniz

Konuklarınıza not yazmaları için vereceğiniz kalemi de özenle seçmeli, defterinize uyumlu bir kalem tercih etmelisiniz. Bunun için tüylü kalem oldukça iyi bir seçenek olabilir.

4Deniz temalı defter nasıl yapılır?

Sünnet anı defterleri arasında farklı bir model sunuyoruz sizlere; deniz temalı defter. Bu defteri yapabilmek için boncuk, deniz yıldızı ve farklı figürlere ihtiyacınız olacak. Bir de yapıştırıcıya tabii ki… Bu malzemeleri temin ettikten sonra tamamen yaratıcılığınıza bağlı olarak defter tasarımı yapabilirsiniz. Sünnet düğünü için hazırlayacağınız anı defterinin renginin beyaz olmasına özen gösterin. Hem süslemeleriniz çok daha güzel gözükecek, hem de sünnet düğününün temasına uyum sağlayacaktır.

Mutlaka incele:  Sünnet Süsleri İçin En Güzel Örnekler

5Nazar boncuğu da kullanabilirsiniz

Defteri süslerken nazar boncuklu stickerlardan da kullanabilirsiniz. Kırtasiyelerden temin edebileceğiniz bu yapışkanlar hazırladığınız deftere renk katacaktır. Çocuğunuzun sünnet düğünü için ellerinizle defter hazırlayabilirsiniz. Bunun için daha fazla fikir alabilmeniz adına yazımızın sonunda sünnet anı defteri galerisi sunuyoruz. İnceleyin, beğenin, yapın.

Sünnet Düğünü İçin Komik Davetiyeler

Sünnet düğünü için konuklarınıza davetiye gönderecekseniz bunu esprili bir dille yapabilirsiniz. Karikatür şeklindeki esprili davetiyelerle konuklarınızı davet etmeye ne dersiniz? Düğün, Sünnet İçin Karikatürlü Davetiye Örnekleri yazımızı inceleyerek davetiye önerilerimizden ilham alabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!