Sünnet Annesi Saç Modelleri İçin Fikirler

En güzel sünnet annesi saç modelleri için yazımızın sonundaki galeriye göz atabilirsiniz!

9979

Sünnet annesi için saç modeli seçmek her zaman büyük sıkıntı olmuştur. Ne çok havalı ve genç durmalı ne de çok yaşlı göstermeli. Ama hepsinden önemlisi şık olmalı. Tüm davetlilerin olmasa da büyük çoğunluğun beğenisi kazanmalı. Kolay değil tabi, sünnet annesi olmak. Son zamanlarda sünnet annesi saç modelleri genellikle dağınık ve örgü topuzlardan oluşuyor.

İşte, sünnet annesi saç modelleri için fikirler

Sünnet anneleri, sünnet töreninin kraliçesi gibi olmak ister, o nedenle sünnet annesi saç modelleri de oldukça önemli olmaktadır. Havalı topuzlardan, balıksırtı topuzlara, sünnet anneleri için çok havalı saç modelleri bulunuyor.

Mutlaka incele:  Balyajlı Saç Modelleri Önerileri

1Dağınık örgülü topuz

Daha çok genç sünnet annesi saç modelleri tercihi olan ve yaz aylarında yapılacak sünnet düğünü için oldukça modern duran bu tarz için saçların gölgeli ve iri dalgalı olması topuzun daha gösterişli olmasını sağlıyor.

2Asimetrik ve süslü topuz

Örgü sayesinde daha toplu ve düzgün görünen bu topuz modeli daha abiye ve inci detaylı elbiseler için biçilmiş kaftan. Topuz aşamasında inciler, minik fiyonklar ile süslenen topuz ile hem şık hem de genç bir saç tasarımına sahip olabilirsiniz.

3Arapsaçı topuz

Hem dağınık, hem düzenli, hem topuz… Bu saç modelinde ne ararsanız var. Daha çok yüz hatlarını ortaya çıkarmak ve güzelliği ile iddialı olan sünnet annesi saç modelleri tercihi olan bu topuz, sıradan görüntüsü kadar dikkat da çekici.

Mutlaka incele:  Açık Kestane Saç Rengi Kime Yakışır?

4Havalı topuz

Saçları kat kat kesili olan sünnet anneleri için ideal bir seçim olan havalı topuzlar sade tasarımı ile oldukça şık bir görüntü veriyor.

5Yüksek topuz

Örgü desteği ile daha bir yükselen topuzlar elmacık kemikleri geniş ve dikkat çekici kadınların adeta kurtarıcısı. Yüzü daha ince göstermek için oldukça kullanışlı. Özellikle meçli saçlarda çok şık bir görüntü veren yüksek topuzlar çıt çıt yardımı ile saçların daha dolgun gösterilmesine de müsait.

6Yandan topuz

Uzun saçların daha az kabarık ve daha sade görüntüsü için tercih edilen yandan topuzlar Son zamanların en çok tercih edilen topuzları olarak gecelerde boy gösteriyor. Daha çok orta yaşlı sünnet annelerinin tercihi olan yandan topuzlar birçok abiye modeli ile uyumlu olduğu için kıyafet seçiminde de sıkıntı yaşatmıyor.

Mutlaka incele:  Kumral Tenlilere Hangi Saç Rengi Yakışır?

7Kuş yuvası topuz

Saçın dört ayrı parçaya bölünerek topuz haline getirildiği kuş yuvası modelleri hafif dağınık ve yüksek modelleri ile göz dolduruyor.

8Sepet topuz

Adeta örgüden bir sepeti andıran, oldukça düzgün ve asimetrik olan bu topuzlar daha çok şapka görüntüsü verdiği için bayanlar arasında şapka topuz olarak da biliniyor. İddialı ve çok dikkat çekici bir model olduğu için daha sade abiyelerin tamamlayıcısı olan bu topuz ile adeta bir balerin gibi sünnet boyunca salonda salınabilirsiniz.

9Balıksırtı topuz

Balıksırtı örgü modeli ile topuzun karışımı olan bu saç modeli gölgeli ve uzun saçlar için ideal. Sünnet annesi olarak tüm gözlerin üzerinizde olduğu bir gece yaşamak isterseniz fikirlerimizi dikkate alarak sizin için en uygun sünnet annesi saç modelleri seçebilirsiniz.

Sünnet Anneleri İçin Abiye Seçimi

Saç modelinin yanı sıra sünnet anneleri için abiye seçimi de oldukça kritik önem taşımaktadır. Sünnet töreninin en şık bayanı olan sünnet anneleri için, en güzel abiye modellerini derlediğimiz Sünnet Annesi Elbiseleri İçin Öneriler başlıklı yazımıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

abiye saç modelleri abiye saç modelleri söz için saç modelleri basit saç modelleri-3

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!