Sünnet Araba Süsleri Yapımı ve Modelleri

4118

Tıpkı gelin arabası gibi sünnet araba süsleri de oldukça önemli bir konudur. Sünnet düğünleri için özenle hazırlanan sünnet arabaları için fikre mi ihtiyacınız var?

İlgi Çekici Sünnet Araba Süsleri

Sünnet törenini daha ilgi çekici hale getirmek ve en önemlisi de çocuğunuzu mutlu etmek için sünnet arabasını en iyi şekilde süslemeniz gerekir. İşte size fikir verebilecek harika örnekler..

Mutlaka incele:  Sünnet Şapkası İçin Harika Modeller

1Nazar Boncuğu Teması

Sünnet düğünlerinin teması genellikle nazar boncuğu üzerinedir. Maşallah yazısı ve nazar boncuğu figürü bütün süslemelerde kullanılır. Bu figürü araba süslemesinde de kullanarak arabanın sünnet arabası olduğunun hemen anlaşılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için nazar boncuğu figürü bulunan balonlar ile beyaz ve mavi renklerde tüller kullanılabilir.

2Futbol takımı renkleri

Eğer çocuğunuz sıkı bir futbol takımı taraftarıysa bu özel gününde onu mutlu etmek için sünnet arabasını da futbol takımı renkleri ile oluşturabilirsiniz. Balon süslemelerinin yanı sıra tül ve çiçek seçimini de aynı renklerden yaparak hoş bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Sünnet Buzdolabı Süsleri Fikirleri, Örnekleri ve Modelleri

3Tül süslemesi

Sünnet arabasının tamamını balonlarla süslemek yerine tülleri yoğun olarak kullanabilir ve çok daha şık bir süsleme elde edebilirsiniz. Bunun için mavi ve beyaz renklerde tüllere ihtiyacınız olabilir. Arabanın önünden arkasına bir şerit şeklinde bağlayacağınız tüllerin yanı sıra kapı kollarını da bu tüllerle süsleyebilirsiniz.

4Farklı süsleme fikirleri

Sünnet araba süsleri dendiğinde akla ilk olarak balonlar gelse de farklı süsler kullanarak da arabanızı süsleyebilirsiniz. Bunun için zincir şeklindeki flamalar son derece uygundur. Üzerinde nazar boncuğu bulunan veya maşallah yazan hazır flamaları arabanızın önüne yapıştırarak pratik bir şekilde süs oluşturabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Sünnet Evi Süsleme Örnekleri

5Sünnet araba süslerinde farklı detaylar

Arabanın üzerinden geçirilen şeritler ve ön ile arka kısımlara yapıştırılan balonlara ek olarak arabanın farklı yerlerine de süsler takabilirsiniz. Aynalar, kapı kolları ve tekerlekler süs açısından uygun yerler olarak sayılabilir. Arabanın çok daha gösterişli görünmesini istiyorsanız bu kısımların her birine farklı bir süs asabilirsiniz.

woswos-sunnet istanbul-sunnet-arabasi ankara-woswos-sunnet-arabasi sunnet-arabasi-istanbul 250-tl-izmir-sunnet-arabasi-kiralama-17823-4 klasik-sunnet-arabasi

En güzel sünnet yatağı süsleri

Çocuğunuzun en önemli gününde sünnet törenini en iyi şekilde yapmak için araba süslemesi gibi detayların yanı sıra sünnet yatağı süslemesine de özen göstermenizde fayda var. Sünnet düğünü kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek için Sünnet Yatağı Süsleme Modelleri için Güzel Fikirler adlı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!