En Güzel Sünnet Fikirleri: Sünnet Balonları

Birbirinden güzel sünnet fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

2795

Sünnet düğünü mekanı süslemek için en uygun aksesuarlar balonlardır. Çocuğunuzun sünnet düğünü mekanını çok fazla para harcamadan renklendirmek istiyorsanız balonlarla süsletebilirsiniz. Sünnet balonları mekanı çok daha renkli göstermenize yardımcı olacaktır.

Sünnet Düğününüz için En Güzel Sünnet Balonları

Sünnet balonları, son yıllarda sünnet düğünü mekanları süslemelerinin vazgeçilmezleri haline geldi. Balonları çocuklar çok sevdiği için ve uygun fiyatlı oldukları için aileler tarafından sıkça tercih ediliyor. Siz de çocuğunuzun sünnet düğünü mekanını süslemek için balonlardan faydalanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Sünnet Koltuğu Nasıl Süslenir? Sünnet Koltuğu Süsleme Modelleri

1Sünnet Balon Süslemeleri

Sünnet düğünü mekanı süslenirken kullanılan balonlar genelde mavi ve beyaz renklerde oluyor. Bazen mavi yerine lacivert balonlar da kullanılıyor. Siz mavi ya da lacivert balonlar tercih etmek zorunda değilsiniz. Rengarenk balonlarla da mekanınızı süsleyebilirsiniz.

2Sarı- Beyaz Balonlar

Sünnet balonları tercihinizi sarı-beyaz renklerden yana da yapabilirsiniz. Genellikle beyaz balonlar kullanılıyor. Beyaz ile beraber tercih edeceğiniz renge karar verdikten sonra mekanınızı süsletebilirsiniz. Beyaz dışında bir renk kullanmak istiyorsanız kullanabilirsiniz ancak 2 farklı renk biraz karışık bir görüntüye sebep olabilir. Eğer isterseniz masaların süslemesi için farklı renk balonlar düşünebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Sünnet Araba Süsleri Yapımı ve Modelleri

33 Farklı Renk Kullanımı

2 renk balon sizin için yeterli gelmiyorsa 3 farklı rengi de bir arada kullanabilirsiniz. 3 farklı rengi bir arada kullanacaksanız renklerden biri mutlaka beyaz olmalı. Beyaz renk dışında farklı bir renk kullanırsanız salona gelecek insanların gözlerini yorabilir. Beyaz renkle beraber kullanacağınız renklerin bir önemi yok. Her türlü renk kombini hoş duracaktır. Beyaz renk her zaman diğer renkleri dengeler.

Mutlaka incele:  Sünnet Sepeti Nasıl Süslenir? Sünnet Sepeti Süsleme Örnekleri

4Sünnet Konuşma Balonları

Sünnet düğünü fotoğraflarınızı daha eğlenceli hale getirmek için konuşma balonları yaptırabilirsiniz. Konuşma balonlarının maliyeti de oldukça düşüktür. Pek çok yerden tanesi 1-1,5 TL’ye konuşma balonu hazırlatabilirsiniz. Eğer biraz zamanınız varsa evde kendiniz de konuşma balonu hazırlayabilirsiniz ancak zaten çok uygun fiyata satın alabileceğiniz için kendi yaptığınız konuşma balonları biraz daha pahalıya mal olabilir.

Sünnet Düğünü Süsleme Örnekleri, Modelleri ve Fikirleri

Sünnet düğünü mekanınızın süslemesi ile ilgili fikre ihtiyacınız varsa ve örnekler görmek istiyorsanız sizin için hazırladığımız Sünnet Düğünü Süsleme Örnekleri, Modelleri ve Fikirleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!