Sünnet Sepeti Nasıl Süslenir? Sünnet Sepeti Süsleme Örnekleri

4835

Sünnet düğününde konuklara hediye edeceğiniz ufak hediyelikleri veya sünnet kınası için hediyelik kınaları koyabileceğiniz sünnet sepeti modellerine ihtiyacınız olacaktır.

Sünnet Sepeti Süsleme Örnekleri

Sünnet hazırlıklarına başladıysanız göz ardı etmemeniz gereken bir konudur sünnet sepeti konusu. Bu özel anlara yakışır güzellikte, süslü ve gösterişli bir sünnet sepeti istiyorsanız sizin için sunduğumuz modellere ve süsleme önerilerine göz atmalısınız.

Mutlaka incele:  En Güzel Sünnet Evi Süsleme Örnekleri

1Nazar boncuklu sünnet sepeti modelleri

Sünnet düğünlerinde süsleme malzemesi olarak en çok kullanılan şey, nazar boncuğudur. Balonlar, sünnet yatağı süslemeleri, mekan süslemeleri ve daha pek çok konuda nazar boncuğu detayına yer verilir. Sünnet sepetlerinde de nazar boncuğu desenlerini görebilmek mümkün.

3Ancak, mavi renk şart değil! 

Çoğunlukla mavi ve beyaz renkler tercih edilse de mavi dışındaki renklerde de sünnet sepeti modellerinin bulunduğunu bilmelisiniz. Örnekteki gibi gold (altın sarısı) renkte bir sepet de tercih edebilirsiniz.

4Beyaz sünnet sepeti modelleri

En çok tercih edilen sepet modellerinden biri de beyaz sepetlerdir. Minik inci detaylarıyla göz alıcı ve şık görünen bu sepetler sizin de seçiminiz olabilir. Dilerseniz kendi sepetinizi kendiniz de süsleyebilirsiniz. İstediğiniz ölçüdeki bir sepeti beyaz kumaşla kaplayabilir, üzerine inci boncuklar yapıştırabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Sünnet Kınasında Neler Yapılır? Sünnet Kınası Hazırlıkları

5Sünnet şapkası şeklindeki sünnet sepeti modelleri

Yaratıcı sünnet sepetleri modelleri de yer alıyor. Sünnet çocuğunun başına takılan şapkayı anımsatan bu sepet modeli sizin de ilginizi çekebilir. Hem sünnet temanıza uyum sağlayacak, hem de şık bir sepet seçmiş olacaksınız.

6Gösterişli sepet modelleri

Gösterişli bir model arayışındaysanız bu model de ilginizi çekebilir. Beyaz tülle kaplanan sepetin üzeri minik nazar boncukları ve gold renkte minik boncuklarla süslenmiş! En üst kısmındaki detay da sünnet düğünü sepeti olduğunu vurgular nitelikte…

Sünnet Kınası Süsleri

Konuklarınıza sünnet kınası dağıtacaksanız en güzel sünnet kınası modellerine ve süslemelerine Birbirinden Güzel Sünnet Kınası Süsleri linkine tıklayarak ulaşabilir, sunduğumuz modellere göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!