Me-Ta Ajans

Hakkında

Hizmetlerimiz Tanıtım/Animasyon Filmi Drone'la Havadan Çekim 360° Video/Fotoğraf Çekimi Ürün Video/Fotoğraf Çekimi/Montajı Time Lapse Düğün/Nişan/Dış Mekan Çekimi Havadan Düğün Çekimi Web/Mobil Uygulama Tasarımı E-Ticaret Sosyal Medya Yönetimi Katalog/Kurumsal Kimlik/Grafik Tasarım Açık Hava/Gazete/TV ve İnternet Reklamları Menü/El İlanı/Broşür/Kartvizit/Bayrak ve Diğer Promosyon Ürünlerinin Tasarımı ve Baskı İşlemleri Seslendirme

Videolar

Müşteri Değerlendirmeleri

hasan m.
Hasan M.
14/05/2018

Arkadaşımın düğünü için almanyaya geldiler. Bizim iş yerinide çektiler. Bizim dron çekimi vardı zaten ama bu çok daha güzel oldu. Arkadaşımızın hatırına bir çekim daha yaptırmıştık ama iyi ki yaptırmışız. Biz tavsiye ediyoruz.

hamit t.
Hamit T.
30/01/2016

3 yıldır kendilerinden ajans hizmeti alıyoruz. Daha önce çok firmayla çalıştık fakat yaşanan sorunlardan ötürü hep kısa süreli oldu. Drone çekimi oldun hazırladıkları reklam filmleri olsun ürün çekimleri olsun. Gerçekten işlerinin erbabı arkadaşlar. Böyle bir hizmet verdikleri için çok teşekkür ederim. Bu yorumu bu saatte kalkıp yazacağım sayılı firmalardan.

Hizmetler

gigbi.com
size teklif vermek için hazır!
Fiyat teklifini en kısa sürede iletebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Fotoğrafçıya kaç saat ihtiyacın var?
Lütfen bir değer seçin.
İhtiyacın acil mi?
Hemen seninle iletişime geçiyor ve ihtiyacını kısa yoldan halletmeye çalışıyoruz.
Lütfen bir değer seçin.
Tahmini bütçeni belirtebilir misin?
Bütçe seçimin önemli. Seni bütçene uygun profesyonellerle eşleştiriyoruz.
Lütfen bir değer seçin.
Emin misin? % tamamlanmıştı.