Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

Doğum Günü Fotoğraf Çekimi Fiyatları, Fikirleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 03/05/2021 tarihinde yazıldı.

Doğum günü fotoğraf çekimi çoğunlukla 1-12 yaş çocuk grubu için tercih edilse de son yıllarda bu trend yetişkinler arasında da yayılmaya başladı.


Doğum Günü Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Hemen hemen her fotoğraf çekiminde olduğu gibi doğum günü çekiminde de fiyatlar, farklı hizmet paketlerine göre değişiklik göstermektedir. Ama fiyatlar ortalama olarak 100-800 TL arasındadır.


Doğum günü fotoğraf çekimi özellikle çocuk partilerinde tercih ediliyor

Doğum günü fotoğraf çekimi özellikle taze anne ve babalar tarafından bebeklerinin 1 yaş doğum günü partileri için tercih ediliyor. Büyük bir heves ve özenle hazırlanan doğum günü partisini ölümsüzleştiriyor, fotoğraf albümleri için birbirinden güzel karelere sahip oluyorlar.


Pasta kadar tatlı bebekler için

Farklı konseptlerle hazırlanan doğum günü partisi çoğu zaman 1 yaş fotoğraf çekimi yerine tercih ediliyor. Çoğunlukla 1 yaş fotoğraf çekimini doğum günü partisine denk getirerek bir taşla iki kuş vurmak istiyor aileler. Ama siz dilerseniz 1 Yaş Fotoğraf Çekimi Konseptleri ve Fikirleri yazımıza da göz atabilirsiniz.


Çekimin süresi fiyatı etkiliyor

Doğum günü fotoğraf çekimi fiyatını değiştiren unsurların başında çekimin süresi gelmektedir. Ayrıca fotoğrafçının deneyimi ve kalitesi de fiyatın değişiklik gösterme sebeplerindendir.


Fotoğraf çekimi için farklı konseptlerden faydalanabilirsiniz

Bebeğinizin doğum günü partisi için düşündüğünüz konsept fotoğrafların daha iyi olmasını sağlayabilir. Örneğin lezzet köşesinde birbirinden güzel atıştırmalıklar ve güzel bir yaş pasta iyi fikir olabilir. Ayrıca bebeğiniz için yaş panosu tasarlayabilirsiniz. Bu panoda bebeğiniz hakkındaki bilgilere yer verebilirsiniz. İsmi, yaşı, kilosu, boyu, sevdikleri, yetenekleri...


Yetişkin doğum günü partilerinde de tercih ediliyor

Doğum günü fotoğrafları yetişkinler tarafından da oldukça tercih edilmeye başladı. Arkadaşlarınızla kutlayacağınız doğum gününüz için siz de profesyonel bir fotoğrafçıyla anlaşabilirsiniz.


En İyi Profesyonel Fotoğrafçı Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Profesyonel Fotoğrafçı profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Doğum Günü Fotoğraf Çekimi Fiyatları, Fikirleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 32 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?