Konsepte Uygun Pasta, Masa, Magnet, Afiş ve Davetiye Fikirleri

En güzel bebek doğum günü fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1062

Bebeklerin doğum günü hazırlıkları kolay yapılacakmış gibi görünse de bütün kararları ebeveynler verdiği için aslında çok da kolay değildir. Bebeğinizin adına seçimleri siz yaptığınız için her şeyin en güzelini, en iyisini almak ve yapmak istersiniz. Bu da karar vermenizi zorlaştırır. Bebek doğum günü konsepti için fikirlere ihtiyacınız varsa yazımızın devamını okumalısınız.

Bebek Doğum Günü Konsepti Fikirleri

Bebek doğum günü konsepti için seçim yapmanız gerekiyorsa biraz zorlanacağınızı söyleyebiliriz. Bebeğiniz için seçeceğiniz pasta, masa süslemesi, magnet, afiş, davetiyeler için önünüzde çok geniş bir yelpaze olduğundan kafanızın karışması çok normal. Önceden bir tema belirlerseniz seçim yapmanız kolaylaşır.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Doğum Günü Etiketleri Fikirleri

1Doğum Günü Pastası

Bebeğinizin doğum gününe özel, şeker hamuruyla süslenmiş güzel bir pasta yaptırabilirsiniz. Eğer bir konsept belirlediyseniz pasta bulmanız daha kolay olur. Belli bir konseptiniz yoksa da farklı pasta modellerini inceleyebilirsiniz. Butik pastacılar size bebek doğum günü pastası konusunda yardımcı olabilirler.

2Doğum Günü İkram Masası

Doğum gününe gelen misafirler için açık büfe bir bebek doğum günü masası hazırlayabilirsiniz. Böylece misafirleriniz istedikleri ikramlıklardan istedikleri kadar yiyebilir. Evinizde geniş bir masa varsa bu masayı süsleyebilirsiniz. Bebek doğum günü konsept kararınızı verdiyseniz konsepte uygun renklerde tüllerle ve masa örtüleriyle masaya renk verebilirsiniz. Masanın üzerinde kullanacağınız eşyalar da masanın genel konseptine uygun olmalı.

Mutlaka incele:  Hello Kitty Kurabiye Tarifi ve Kalıbı

3Doğum Günü Magneti

Bebeğinizin doğum gününe gelen misafirlere, bu güzel günü hatırlatacak bebek doğum günü magnetleri dağıtabilirsiniz. Çerçeveli magnetler en popüler magnetlerdendir. Çerçeveli, hafif magnetler dağıtabilirsiniz. Biblolu magnetler de dağıtabilirsiniz ama sağlam bir malzemeden yapılmamışsa kolayca kırılabilir.

4Bebek Doğum Günü Afişi

Bebeğinizin doğum gününü sosyal medyadan duyurmak istiyorsanız ya da doğum günü mekanını afişlerle süslemek istiyorsanız görseldeki gibi bir afiş yaptırabilirsiniz. Photoshop programıyla aranız iyiyse kendiniz de güzel bir afiş hazırlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  İstanbul Doğum Günü Organizasyon Fiyatları

5Bebek Doğum Günü Davetiyesi

Bebeğinizin doğum günü için sade ve sevimli bir davetiye hazırlayabilirsiniz. Davetiyeler hem anı olarak saklanır hem de bebeğinizin doğum gününe insanları çağırmanın en güzel yollarından biridir.

Birbirinden Güzel Bebek Doğum Günü Hediyelik Fikirleri

Bebeğinizin doğum gününe gelen insanlara şirin hediyelikler dağıtabilirsiniz. Hediyelik örnekleri ve tavsiyeleri için Birbirinden Güzel Bebek Doğum Günü Hediyelik Fikirleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!