Her Şey Dahil Düğün Paketleri Fiyatları

2093

Evlenirken, evinize yeni eşya almak oldukça masraflı bir iştir. Tek tek mobilya seçmek ve bu mobilyalara ayrı ayrı para ödemek yerine düğün paketleri daha karlı olacaktır. Ayrıca taksit yaptıracaksanız tek bir yere borç ödemek ekonomik açıdan da sizi daha az yorar.

Düğün Paketleri İçin Harika Fikirler

Farklı mobilya firmaları ve ev eşyaları satan mağazalar birbirinden farklı düğün paketleri hazırlarlar. Hangi firmanın nasıl paketler hazırladığını internet sitelerinden ya da mağazayı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Düğün Malzemeleri Listesi Nelerden Oluşur?

1Düğün Paketleri Oturma Grupları

Mobilya mağazalarının düğün paketlerinde genellikle modern tarzda mobilyalar yer alır. Bu paketler yeni evleneceklere yönelik olduğu için mobilyalar da modern görünümde olur. Mağazadan temin edebileceğiniz bir katalogtan zevkinize uygun bir oturma grubu seçebilirsiniz.

2Televizyon Ünitesi

Düğün paketlerinde genellikle televizyon ünitesi de oluyor. Bu televizyon ünitesinin özellikleri düğün paketinin fiyatına göre daha kapsamlı olabiliyor. Seçeceğiniz televizyon ünitesinin oturma grubunuzla uyumlu olmasına özen göstermenizi öneriyoruz.

Mutlaka incele:  Omuz Detaylı Gelinlik Modelleri

3Yemek Odası Takımı

Yemek odası takımınızı oturma grubunuzla aynı odaya koyacaksanız bu takımı da odanın geri kalan kısmıyla uyumlu olmasına özen göstermenizi öneriyoruz. Yemek odasındaki masanın büyüklüğü ve dolap gibi diğer mobilyalar da yine düğün paketinin fiyatına göre farklılık gösterebilir.

4Yatak Odası Takımı

Klasik bir düğün paketi genellikle oturma grubu, yemek odası ve yatak odası takımından oluşur. Her şey dahil düğün paketlerinin de olmazsa olmazı bu mobilyalardır. Yatak odası takımı yatak, baza, başlık, gardıroptan oluşur. Bazen küçük komodinler de eklenebilir.

5Beyaz Eşya Düğün Paketleri

Bazı mağazalarda düğün paketlerine beyaz eşyalar da dahil oluyor. Özellikle her şey dahil paketlerde mobilyalarla beraber beyaz eşyanızı da alabilirsiniz. Mağazalar, düğün paketlerine belli bir beyaz eşya seti koyuyorlar ve bu seti satın almak zorunda kalıyorsunuz ancak bazı mağazalar ekstra ücretle size istediğiniz eşyaları verebilir.

Mutlaka incele:  Şeker Büfesi Malzemeleri ve Şeker Masası Hazırlama Tavsiyeleri

6Her Şey Dahil Düğün Paketleri Fiyatları

Her şey dahil düğün paketleri fiyatları, mobilyaların ve beyaz eşyaların özelliklerine göre değişse de ortalama 10-15 bin TL civarındadır.

Birbirinden Güzel Ev Dekorasyon Modelleri

Evinizi dekore etmek için çok büyük paralar harcamanıza gerek yok. Uygun malzemeleri bulduğunuzda az maliyetle de güzel bir dekorasyon yapabilirsiniz. Sizin için derlediğimiz dekorasyon önerileri için Birbirinden Güzel Ev Dekorasyon Modelleri, Fikirleri ve Örnekleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

dugun-paketleri-7 dugun-paketleri-8 dugun-paketleri-9 dugun-paketleri-10 dugun-paketleri-11 dugun-paketleri-12 dugun-paketleri-13

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!