Düğün hazırlıkları evlenecek çift için her ne kadar karmaşık ve yorucu geçse de çiftin yakınları da bu hazırlıktan nasibini alır. Gelinin kız kardeşi de en büyük sorumluluk sahiplerindendir. Peki gelinin kız kardeşi düğünde ne tür elbise tercih etmeli?

Peki gelinin kız kardeşi düğüne ne giymeli?

Özellikle gelin için çok önemli olan ve sorunlar oluştuğunda gelini sakinleştiren, birçok yapılması gereken işi halleden ve işin eğlenceli kısmının görülmesini sağlayan gelinin kız kardeşi, düğün için önemli kişilerden biridir.

Mutlaka incele:  Abiye Saç Modelleri İçin En Güzel Öneriler
Önceki

1. Gelinin kız kardeşi düğünde en önemli kişilerden biridir. Bu nedenle uzun elbise modelleri ideal seçim olabilir.

Gelinin kız kardeşi düğün için en önemli kişilerden biri olduğu için giyimi de özenli olmalıdır. Bu açıdan uzun abiye modelleri son derece ideal olabilir. Gelini gölgede bırakmayacak kadar sade ama gelinin kız kardeşine yakışacak kadar da gösterişli bir elbise seçmelisiniz. İçinde zarif görüneceğiniz uzun elbiseler tercih edebilirsiniz. V yakalı, sırt dekolteli, şifon etekli, dantelli ya da kayık yakalı elbiseler oldukça trend. Renk seçimini de kesinlikle beyaz dışı renklerden yazmanızda fayda var. Eğer kapalı mekan düğünü ise mor, bordo, lacivert gibi koyu renkler kullanabilirsiniz. Bu tarz uzun elbiselerle şık topuzlar ve sade takılar iyi bir tercih olabilir. Uzun elbiseler ile ilgili daha fazla fikir almak için En Güzel Uzun Düğün Elbiseleri başlıklı yazımıza göz atmanızı mutlaka öneririz.

Mutlaka incele:  Topuklu Ayakkabı ve Elbise Kombinleri
Önceki

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!