En Güzel Damatlık Modelleri ve Tavsiyeleri

En iyi damatlık fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1328

Kadınlar düğünlerinde giyecekleri gelinliklere ne kadar önem veriyorlarsa erkekler de damatlıklarına o kadar önem veriyorlar. Yakın bir zamanda evlenmeyi düşünüyorsanız ve kendinize şık bir damatlık arıyorsanız sizin için derlediğimiz en güzel damatlık modelleri sayesinde fikir edinebilirsiniz.

En Güzel Damatlık Modelleri

Damatlık arayan beyler için en güzel damat modelleri araştırması yaptık. Bu damatlıklardan biri size mutlaka aradığınız damatlıkla ilgili ilham verecektir.

Mutlaka incele:  Damat Adayları İçin En İyi Damatlık Modelleri

1Parlak Siyah Damatlık Modeli

Parlak siyah damatlık modeli son yılların trendlerinden biri. Özellikle genç damatların çok sık tercih ettiği bir model. Böyle bir damatlık giymek istiyorsanız içinize mutlaka beyaz, düz bir gömlek giymelisiniz. Ayakkabı olarak rugan klasik ayakkabılar giyebilirsiniz. Bu görüntü size fazla parlak geliyorsa mat bir ayakkabı da giyebilirsiniz.

2Lacivert, Siyah Yakalı Damatlık

Siyah bir damatlık giymek istemiyorsanız renkli damatlıklara da göz atabilirsiniz. Lacivert damatlıklar da sıkça tercih edilen modellerden biridir. Lacivert, siyah yakalı bu damatlık her yaştan damat adayı için idealdir. Siyah yakalı olmasını istemiyorsanız yakası da lacivert olan bir damatlık giyebilirsiniz. Gömlek olarak düz, krem rengi bir gömlek giymenizi tavsiye ediyoruz.

Mutlaka incele:  Papyonlu Damatlık Modelleri

3Beyaz, Siyah Yakalı Damatlık

Koyu renk damatlıklar yerine isterseniz beyaz bir damatlık da giyebilirsiniz. Bu damatlık farklı ve şık bir tercih olacaktır. Beyaz, yakası siyah bir damatlık giyebilirsiniz. Gömlek olarak bembeyaz bir gömlek giymemeye özen gösterin. Fazla beyaz görünmek pek hoş durmaz. Kırık beyaz ya da krem rengi bir damatlık giyebilirsiniz. Ayakkabı olarak rugan, siyah ayakkabılar giyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Lacivert Damatlık Modelleri

4Mavi Renk Damatlık Modelleri

Klasik renklerden hoşlanmayan damat adayları mavi renk damatlıklara göz atabilirler. Açık mavi ve koyu mavi bir damatlık giyebilirsiniz. Özellikle kır düğünleri için açık mavi damatlıkları tavsiye edebiliriz. Gömlek seçiminizi krem ya da kırık beyazdan yana kullanabilirsiniz. Siyah ya da lacivert bir papyon yerine biraz daha farklı bir papyon arıyorsanız bu görseldeki gibi kırık beyaz bir papyon takabilirsiniz.

Açık Mavi Damatlık Modelleri

Açık mavi damatlıklar özellikle yaz düğünleri için çok ideal bir tercihtir. Düğününüzde açık mavi bir damatlık giymeyi düşünüyorsanız Açık Mavi Damatlık Modelleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!