En Güzel Gelinlik Modelleri 2018

En güzel gelinlik modelleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

2162

Düğün günü belli olduktan sonra gelin adaylarını da gelinlik bulma telaşı sarar. Her gelin adayının hayali, masallardaki gibi güzel bir gelinlik bulmaktır. Hayallerinizdeki gelinliği arıyorsanız en güzel gelinlik modelleri 2018 incelememize mutlaka göz atmalısınız.

En Güzel Gelinlik Modelleri 2018

En güzel gelinlik modelleri 2018 incelemesi yaparak hayalinizdeki gelinliği bulabilirsiniz. Kafanızda bir gelinlik modeli yoksa sizin için derlediğimiz modelleri inceleyerek hayalinizdeki gelinliğe bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Çocuk Gelinlikleri İçin Harika Modeller

1Balık Model Straplez Gelinlik

Fiziğiniz düzgünse balık model gelinliklere bakabilirsiniz. Balık model gelinlikler son yılların favorisi durumunda. Eteklerinde danteller olan güzel bir gelinlik giyebilirsiniz. Straplez gelinlikler fiziğe uygun yapıldığında giymesi çok rahat oluyor. Bazen gelin adayları straplez gelinlik giymek isteseler de rahat edemediklerini düşündükleri için vazgeçiyorlar. Eğer tam üstünüze uygun yaptırırsanız straplez gelinlikle rahat edebilirsiniz.

2Düşük Omuzlu Gelinlik Modeli

Omuzları dantelli gelinlikler her kadının üzerinde çok zarif duruyor. Eğer gelinlikte dantel kullanımından hoşlanıyorsanız görseldeki tarzda dantel kullanılmış gelinliklere bakabilirsiniz. Gelinliğin daha vintage bir havası olmasını istiyorsanız kalın ve iri danteller yerine ince dantelleri olan bir gelinlik giyebilirsiniz. Üst kısmında dantel olan bir gelinlik giyecekseniz eteklerinde de dantel olmasını tercih edebilirsiniz ancak dantel kullanımı abartıya kaçarsa göz yorucu olabilir.

Mutlaka incele:  Bohem Gelinlik Modelleri 2017

3Askılı, Bol Tüllü Gelinlik

Askılı gelinlikler artık eskisi kadar sık kullanılmıyor ama bütün düğün boyunca rahat olmak isteyenler askılı gelinlik giyebilirler. Askılı bir gelinlik giymek istiyorsanız askılarında ya da gelinliğin üst kısmında taşlar olabilir. Gelinliğin eteğinde dantel sevmeyenler ise sadece tülden oluşan bir etek tercih edebilirler. Eteği sade olacaksa üst kısmında istediğiniz kadar taş, dantel ya da işleme olabilir. Kullanacağınız takılar da abartılı olabilir.

Mutlaka incele:  En Güzel 2018 Gelinlik Modelleri

4Kemerli Vintage Gelinlik

Klasik bir gelinlik modeli istemiyorsanız ve düğününüzde gelinliğinizle fark yaratmak istiyorsanız beyaz ya da krem renginden farklı renkte bir gelinlik alabilirsiniz. Görseldeki gibi, somon renge yakın, beli kemerli vintage tarzda bir gelinlikle düğününüzde bütün beğenileri toplayabilirsiniz.

Dantelli Gelinlik Modelleri 2018

Dantelli gelinlikler son yıllarda çok revaçta. Eğer siz de dantelli gelinliklerden hoşlanıyorsanız ve farklı modelleri incelemek istiyorsanız sizin için hazırladığımız Dantelli Gelinlik Modelleri 2018 isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!