Gelin Ayakkabısı Süsleme Malzemeleri

Birbirinden güzel gelin ayakkabısı süsleme örnekleri yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Ayrıca sayfanın sonunda ilham alabileceğini düğün içeriklerindan da faydalanmasını şiddetle tavsiye ederiz.

2006

Tıpkı gelinlik gibi gelin ayakkabısı da bir düğünün en önemli detaylarındandır. Benzersiz, özel ve anlamlı bir gün olan düğün günü için ayakkabı tercihi yapmak gelin adaylarını oldukça zorlar. Bu yazımızda gelin adayları için gelin ayakkabısı süsleme konusunda fikirler sunacağız.

En Güzel Gelin Ayakkabısı Süsleme Örnekleri

Gelin ayakkabısı süsleme malzemeleri için birbirinden farklı süsleme malzemeleri kullanılmaktadır. En güzel gelin ayakkabısı modelleriyle hazırladığımız bu yazımızda gelin ayakkabınızda kullanabileceğiniz farklı fikirlere yer verdik. İşte, o fikirler…

Mutlaka incele:  Farklılık Arayanlar İçin Mor Gelin Ayakkabısı Modelleri

1Taşlarla gelin ayakkabısı süsleme

Gelin ayakkabınızı kendiniz süsleyebilirsiniz! Bunun için istediğiniz renkte, sade bir ayakkabı satın alarak üzerini nasıl süsleyeceğinize karar vermeniz yeterli. Işıl ışıl taşlar, inciler, boncuklar kullanabilirsiniz bu iş için. Birbirinden farklı boyutlarda ve türlerdeki taşlarla süsleyebilirsiniz.

2Tül parçası ile gelin ayakkabısı süsleme

Gelinliğinizdeki tül parçası gibi gelin ayakkabınızda da tül parçası bulunabilir. Topuk kısmında tül parçası bulunan gelin ayakkabısı modellerini kendiniz de kolaylıkla yapabilirsiniz. Bir parça kurdele, tül ve gelin ayakkabınız hazır!

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Renkli Gelin Ayakkabısı Modelleri ve Fiyatları

3Çiçek parçaları ile gelin ayakkabısı süsleme

Özellikle kır düğünlerinde sıklıkla kullanılan çiçek parçaları, gelin buketi veya gelin tacıyla uyumlu olabileceği düşüncesi ile gelin ayakkabılarında da kullanılıyor. Siz de gelin buketinizdeki veya tacınızdaki çiçek parçalarının bir kısmını ayakkabınıza yapıştırarak göz alıcı bir gelin ayakkabısına sahip olabilirsiniz. Gelin ayakkabısı süsleme kalemi ile birlikte harikalar yaratacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

4İnci ile gelin ayakkabısı süsleme

Gelin ayakkabısı süsleme malzemelerinden biri de incidir. Zarif görünümü sebebiyle gelinliklerde de çokça kullanılan inci parçaları gelin ayakkabılarını da süslüyor. Siz de kendi gelin ayakkabınızı incilerle süsleyebilir, harika bir gelin ayakkabısına sahip olabilirsiniz. Bu ayakkabılar ile kendinizi hem şık hem de göz alıcı hissedeceksiniz!

Mutlaka incele:  En Güzel İsimli Gelin Ayakkabısı Modelleri

5Dantel ile gelin ayakkabısı süsleme

Gelin ayakkabısı süsleme teknikleri için kullanılan malzemelerden biri de danteldir. Gelinliğinizde dantel varsa gelin ayakkabınız için de dantel kullanabilirsiniz. Düz bir ayakkabıyı dantel parçalarıyla kaplayabilirsiniz. Gelin ayakkabınızı süslerken dantelin zarafetinden faydalanın. Gelin ayakkabısı el yapımı örneklerinin en öne çıkan modellerindendir.

En Güzel Gelin Ayakkabıları

Tüm bu örnekler ile birlikte converse gelin ayakkabısı süsleme de en çok tercih edilen gelin ayakkabısı boyama örneklerindendir. Ayrıca karikatürlü gelin ayakkabısı tasarımı nasıl yapılır konusunda da gelin adayları bolca fikir edinmektedir. Gelinliğinizi harika bir ayakkabı ile tamamlamak ister misiniz? Hangi gelin istemez ki! Sizin için önerdiğimiz farklı gelin ayakkabı modellerini de Birbirinden Güzel Dantelli Gelin Ayakkabısı Modelleri yazımızda bulabilmeniz mümkün. Tıklayın, inceleyin, beğenin!

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!