Mihrabat Korusu Düğün Organizasyon Fiyatları, Düğün Fotoğrafı Fikirleri

883

Birçok kişinin hayali masallar gibi bir düğün yapmaktır. Bu açıdan mihrabat korusu düğün konusunda ilk akla gelen yerlerden birisidir. İstanbul manzarası ile birlikte hoş bir kır düğününe imza atmak için bu harika mekanı tercih edebilirsiniz.

Harika bir düğün için mihrabat korusu düğün organizasyonu

İstanbul’un en güzel yerlerinden biri olan Kanlıca’da yer alan mihrabat korusu, deniz ve yeşillik manzarası ve şık bahçe düzenlemesi ile mükemmel bir düğün yapmanıza olanak tanıyor. Siz de konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak ve masallardaki gibi bir düğün yapmak istiyorsanız mihraba korusuna göz atmalısınız.

Mutlaka incele:  İstanbul Balon Süsleme Fiyatları

1Mihrabat Korusu’nda Düğün

Kanlıca’da yer alan mihrabat korusu hem açık hem de kapalı alanlara sahip. Yani her mevsimde burada düğün yapabilirsiniz. Kır düğünleri için de farklı manzara seçeneklerine sahip. Yemekli bir kır düğünü için en ideal yerlerden biri olduğunu söylemekte fayda var. Çünkü doğa manzarasının en güzel olduğu yerlerden biri.

Mutlaka incele:  Fenerbahçe Orduevi Düğün Bilgileri

2Düğün Fotoğrafı Fikirleri

 

Mihrabat korusu düğün mekanı olmasının yanı sıra düğün fotoğraflarının da çekildiği yerlerden biridir. Muhteşem manzarası ile birçok kişi düğün fotoğraflarını da burada çektirmeyi tercih eder. Boğaz manzarası ya da yeşillikler içinde profesyonel fotoğraflar çektirebilir bu manzarayı ve düğününüzü ölümsüzleştirebilirsiniz.

3Mihrabat korusu düğün organizasyon fiyatları

Düğün mekanı olarak İstanbul’daki en ünlü yerlerden biri olmasını yanı sıra farklı manzara çeşitleri ile fiyat farklılığı da mevcut. Kapalı ya da açık, yemekli ya da yemeksiz gibi farklı seçeneklerle fiyat almanız mümkün. Ayrıca her eşy dahil paket ile süsleme, fotoğraf gibi hizmetleri de aynı anda alabilme şansına sahipsiniz.

Mutlaka incele:  İstanbul Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Yerleri

İstanbul Düğün Organizasyonu Fiyatları

İstanbul’da bir düğün yapmayı planlıyorsanız ve daha farklı fikirler edinmek istiyorsanız daha önce derlemiş olduğumuz İstanbul Düğün Organizasyonu Fiyatları başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!