Pronovias Gelinlik Modelleri 2017 Koleksiyonu

En güzel gelinlik modelleri için yazımızın sonundaki gelinlik galerisine mutlaka göz atın!

1202

Birçok gelinlik markası 2017 gelinlik koleksiyonlarını çoktan beğeniye sundu bile. Bu markalar arasında birçok gelin adayının favori markalarından biri olan Pronovias gelinlik modelleri de bulunuyor.

2017 Pronovias Gelinlik Modelleri

Klasik ve modern tasarımların harmanlandığı koleksiyonda, balık formlu gelinlik arayan gelin adayları için Pronovias gelinlik modelleri içinde harika tasarımlar bulunurken, her türlü düğün konseptine uygun ve kabarık, kalp yaka gelinlikler öne çıkıyor.

Mutlaka incele:  Kışlık Gelinlik Modelleri 2017 Trendleri - En Güzel Gelinlikler

1Koleksiyonda balık formlu gelinlik arayanlar için harika seçenekler yer alıyor.

İnce yapılı ve uzun boyluysanız balık formlu gelinlikler de en yakın dostunuz demektir. Pronovias gelinlik modelleri 2017 koleksiyonunda balık formlu gelinlikler oldukça ön planda. Sol görseldeki tamamen minimal stilde tasarlanmış olan gelinlik ile büyüleyici görünebilirsiniz. Uzun kuyruklu ve akan bir kumaşa sahip bu gelinlik ile vücut hatlarınızı ön plana çıkararak son derece çekici görünebilirsiniz. Soldaki gelinliğe göre çok daha gösterişli olan sağ görseldeki gelinlik ise balıkçı yakalı, uzun kollu ve tamamen dantelden oluşuyor. Vücut hatlarınızı tamamen belli edecek ve sizi kusursuz gösterecek bu gelinliği zarif takılar ve saç modeli ile birlikte giyebilirsiniz.

2Her türlü düğün temasına uygun gelinliği bu Pronovias gelinlik modelleri içinde bulmak mümkün.

A kesimli, yırtmaçı, düz formlu, balık formlu, dantelli, tüllü ve daha birçok gelinlik modelini barındıran bu koleksiyon gelin adaylarının isteklerini en iyi şekilde karşılayabiliyor. Son zamanların trendlerinden biri olan transparan gelinlikler Pronovias gelinlik modelleri koleksiyonunda dantel işlemelerle süslenmiş. Yarım kollu ya da halter yakalı olarak tasarlanan bu gelinlikler son derece çekici görünüyor. Derin yırtmaç detayı ve omuzlarında tüyler bulunan gelin modeli ise koleksiyonda en çok göze çarpan modellerden biri.

Mutlaka incele:  Gelin Kuşağı Süslemeleri Nasıl Yapılır? En Güzel Örnekleri

3Kabarık etekli gelinlikler kalp yaka ile birlikte kullanılıyor.

Kalp yaka ve kabarık etek bir araya geldiğinde akıllarda direkt olarak prenses algısı oluşuyor. Siz de düğününde prenses gibi görünmek isteyen gelin adaylarındansanız Pronovias gelinlik modelleri 2017 koleksiyonundaki bu kabarık gelinliklere göz atmanızda fayda var. Belden oturtmalı ve kabarık devam eden eteklerle hem uzun boylu hem ince belli görünmek mümkün. Sağ görseldeki kat kat kumaş görünümü ise bu koleksiyonun en dikkat çeken parçaları arasında yer alıyor.

Mutlaka incele:  Balık Gelinlik Modelleri 2017 Modası ve Koleksiyonları

4Hem klasik hem de modern tasarımlar bu koleksiyonda, gelin adaylarıyla buluşuyor.

Tüllü etek gibi klasik Pronovias gelinlik modelleri fikirlerinin yanı sıra derin yırtmaç gibi modern detaylar da bu koleksiyonda yan yana bulunuyor. Bir elbise görünümünde olan sağ görseldeki gelinlik en modern gelinlik modellerinden biri. Uzun kollu olması ve bilek kısmındaki tüy detayları gelinliği özel yapan detaylardan. Soldaki gelinlik ise çiçek süslemeleri ve etek kısmındaki ince tül kullanımı ile dikkat çekiyor.

5Masal prensesi olmanın yolu Pronovias gelinliklerinden geçiyor.

Düğününüzde kusursuz görünmenizi sağlayacak harika gelinliklerin bulunduğu koleksiyon şimdiden en çok konuşulanlar arasında yer alıyor.

Gelin Modelleri Koleksiyonu

Neredeyse tüm tasarımlarında sadelik ve asillik bulunan bu markanın yeni koleksiyonu da gelin adaylarının yüzünü güldürebilecek kadar başarılı. Büyüleyici bir peri kızına dönüşmek istiyorsanız kesinlikle bu markanın harika gelinliklerine göz atmanızda fayda var. Pronovias gelinlik modelleri ile yetinmeyip, daha fazla gelinlik modelinden ilham almak isteyen gelin adayları için harika bir gelinlik galerisi hazırladık! Ayrıca, vücut tipinize göre nasıl bir gelinlik seçmenizin uygun olduğunu düşünüyorsanız, mutlaka Vücut Tipine Göre Gelinlik Seçimi Rehberi yazımızı okuyun! Bir ömür boyu mutluluklar dileriz!

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!