En Güzel 2018 Gelinlik Modelleri

Birbirinden güzel gelinlik modelleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

2559

2018 yılında evlenmeyi planlıyorsanız 2018 gelinlik modelleri hakkında bilgi edinmelisiniz. 2018 yılı için farklı moda evlerinin hazırladığı gelinlikleri inceleyebilir ve sizin için en uygun olduğunu düşündüğünüz gelinliği tercih edebilirsiniz.

En Güzel 2018 Gelinlik Modelleri

2018 gelinlik modelleri arasından beğendiğiniz bir modeli bularak, uygun bir moda evine giderek kendiniz için bu gelinliği dikmelerini isteyebilirsiniz. Eğer moda evine diktirmek istemiyorsanız gelinlik hazırlayan moda evlerinde beğendiğiniz modelin benzerini bulabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Eteği Dantelli Prenses Gelinlik Modelleri

12018 Balık Gelinlik Modelleri

Balık gelinlikler son yıllarda daha çok görünür oldu. Özellikle ünlüler tarafından çok sık tercih edilmesi popülaritesini arttırdı. Fiziğiniz düzgünse balık model bir gelinlik tercih edebilirsiniz. Balık model giyebilmeniz için gerçekten düzgün bir fiziğiniz olması gerekiyor. Görseldeki gibi dantelli bir gelinlik üzerinizde göz alıcı duracaktır.

22018 Gelinlik Modelleri Tesettür

Tesettürlü bir bayansanız düğününüz için tesettürlü gelinlik modellerine göz atmalısınız. Kendinize uygun tesettürlü bir gelinlik mutlaka bulacaksınız. Modacılar son yıllarda tesettürlü gelinliklere iyice yoğunlaştı. Eskiden tesettürlü gelinliklerde fazla model seçeneği yoktu ama artık çok fazla model bulmak mümkün. 2018 gelinlik modelleri arasında tesettürlü gelin adayları için çok hoş modeller bulunuyor.

Mutlaka incele:  Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

32018 Prenses Gelinlik Modelleri

2018 yılında prenses gelinlik modelleri de çok popüler olacak. Prenses gelinlik giymek istiyorsanız ve farklı modeller arıyorsanız uzun kollu gelinliklere göz atabilirsiniz. Kolları tüllü ve dantelli gelinlikler hoş bir seçim olabilir. Eteği tüllü ve sade bir model satın alabilirsiniz. Abartısız gelinliklerden hoşlananlar, bu tarz modellere bakabilirler.

Mutlaka incele:  Gelin Kuşağı Süslemeleri Nasıl Yapılır? En Güzel Örnekleri

4Düşük Omuzlu Gelinlik Modelleri

Düşük omuzlu gelinlik modelleri de 2018 yılında evlenecekler için uygun olabilir. 2018 yılında evlenecekseniz ve düşük omuzlu gelinliklere bakmak istiyorsanız size çok geniş bir skala sunuluyor. Düşük omuz, hemen her gelinlik modelinde kullanılıyor. Eğer düğününüz için sade bir gelinlik arıyorsanız görseldeki gibi bir gelinlik bakabilirsiniz.

5Çiçekli Straplez Gelinlik Modelleri

Kır düğünü yapmayı planlıyorsanız ve düğününüzde mekana uygun bir gelinlik giymek istiyorsanız görseldeki gibi bir gelinlik tercih edebilirsiniz. Abartısız, çiçekli ve tüllü bu gelinlik kır düğününüzde çok beğeni toplayacak.

Kır Düğünü İçin Harika Fikirler

Kır düğünü yapmayı planlıyorsanız ve kır düğününüz için etkileyici fikirlere ihtiyacınız varsa  Kır Düğünü İçin Harika Fikirler isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!