Arkadaşa Düğün Hediyesi Olarak Ne Alabilirim?

2545

Arkadaşınız dünya evine girdi ve siz ona alacağınız hediye konusunda henüz karar veremediniz mi? Yeni evlenen arkadaşa düğün hediyesi veya yeni ev hediyesi olarak verebileceğiniz pek çok hediye seçeneği bulunuyor. İşte, en güzel hediye seçenekleri…

Arkadaşa Düğün Hediyesi Fikirleri

Arkadaşınız için düğün hediyesi olarak verebileceğiniz en güzel hediye fikirleri bu yazıda! Yeni evinde kullanabileceği hediye fikirlerinden kişiye özel tasarım hediyelere kadar her çeşit, arkadaşa düğün hediyesi fikirleri…

Mutlaka incele:  Düğün Arabası Seçimi İçin Alternatifler

1Minik bahçe!

Arkadaşa düğün hediyesi seçeneklerimizin ilk sırasında bu minik bahçeye yer veriyoruz. Kişiye özel, hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabileceğiniz bu minik bahçe arkadaşınızın oldukça hoşuna gidecektir.

2Kişiye özel sabunluk tasarımları

Arkadaşınız ve eşi için özel tasarım sıvı sabunluklardan alabilirsiniz. Bu sabunlukları havlu setleri ile birlikte de hediye edebilirsiniz.

4Kapı süsü

Arkadaşınız ve eşinin yeni evi için sevimli bir kapı süsü hediye edebilirsiniz. Kapı süsünü kendiniz de yapabilirsiniz. En Güzel Keçeden İsimli Kapı Süsü Modelleri, Örnekleri yazımızı okumanız yeterli!

5Çay seti

Arkadaşa düğün hediyesi fikirleri arasında arkadaşınızın severek kullanabileceği hediyeler yer alıyor. Bu hediyelerden biri de çay seti… Buna benzer şekilde kahvaltı seti veya fincan seti de alabilirsiniz.

6Dekoratif eşyalar

Arkadaşa düğün hediyesi seçenekleri arasında bulunan dekoratif eşyalar oldukça çok tercih ediliyor. Mumluk, fener veya şık bir tablo gibi hediyeler ilginizi çekebilir. Arkadaşınızın yeni evinin dekorasyonunu gördükten sonra, eve uyumlu bir hediye almanız çok daha iyi olacaktır.

Mutlaka incele:  En Güzel Kına Gecesi Süsleme Fikirleri ve Önerileri

7Kişiye özel saat

Kişiye özel saat tasarımları da arkadaşa düğün hediyesi seçenekleri arasında bulunuyor. Arkadaşınızın ve eşinin isminin yazdığı bu sevimli saat yeni evlerinde en güzel yeri alacak. Daha fazla hediye önerisi için aşağıdaki galeriye göz atabilir, fikirlerimizden ilham alabilirsiniz.

Ofis İçin Birbirinden Güzel Hediyeler

Arkadaşa düğün hediyesi fikirlerinin yanı sıra sizler için ofis hediye fikirlerini de bir araya getirdik. En güzel hediye önerilerinin yer aldığı Birbirinden Güzel Kişiye Özel Ofis Hediyeleri Fikirleri yazımızı okumanızı öneriyoruz.

arkadasa-dugun-hediyesi-1 arkadasa-dugun-hediyesi-2 arkadasa-dugun-hediyesi-3

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!