Birbirinden Güzel Ayakkabı Süsleme Örnekleri ve Malzemeleri

Birbirinden güzel kadın giyim fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1524

Ayakkabılar, bütün kombinlerin kurtarıcısı olabilir. Günlük giydiğiniz ayakkabıları ya da abiye ayakkabılarınızı farklı şekillere sokabilirsiniz. Ayakkabılarınıza yeni bir tarz yaratarak kendinize yeni ayakkabılar da yapabilirsiniz. Ayakkabı süsleme hakkında bilgi almak için yazımızın geri kalanını okumanızı tavsiye ediyoruz.

Ayakkabı Süsleme İçin Harika Fikirler

Ayakkabı süsleme için pahalı malzemelere ihtiyacınız yok. Kolayca bulunan ve ucuz malzemelerle ayakkabılarınızı süsleyebilirsiniz. Evinizde bulunan ve kullanmadığınız aksesuarlarla da ayakkabılarınıza yeni bir tarz oluşturabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Şık Spor Ayakkabı Kombinleri

1Taşlarla ve İnce Kurdeleyle Ayakkabı Süsleme

Bez spor ayakkabılarınız size fazla sade geliyorsa birkaç taş ve ince kurdeleyle ayakkabılarınızı süsleyebilirsiniz. Parlak taşlar çok daha güzel duracaktır. Bu taşları silikon tabancasıyla yapıştırabilirsiniz. Taşların altına silikon sıkarak yapıştırabilirsiniz ancak dikkatli olmalısınız fazla silikon sıkarsanız dışarıya taşacaktır. Kurdele rengi olarak da canlı renkler kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Abiye Saç Modelleri İçin En Güzel Öneriler

2Ojelerle Ayakkabı Süsleme Yapma

Düz beyaz, bez bir ayakkabınız varsa bu ayakkabıyı süslemek için oje kullanabilirsiniz. Evinizdeki fosforlu ojelerle ve renkli ojelerle ayakkabılarınızı süsleyebilirsiniz. Görseldeki gibi küçük dokunuşlarla ayakkabılarınızı boyayabilirsiniz. Ayakkabılarınızın her yerini bu ojelerle kapatabilirsiniz.

3Taşlarla Topuklu Ayakkabı Süsleme

Topuklu ayakkabılarınız size fazla sade geliyorsa ve biraz süslemeye ihtiyaç duyuyorsanız taşlardan yardım alabilirsiniz. Değişik boyutlardaki taşlar işinize yarayacaktır. Özellikle topuk kısmına küçük taşlar yapıştırabilirsiniz. Üst kısımlarına ise büyük taşlar yapıştırmanız şık duracaktır. Taşları düzgün bir sırayla yapıştırmaya özen göstermelisiniz.

4Topuklu Ayakkabıları Kumaşla Süsleme

Evinizde kullanmadığınız farklı kumaşlar varsa ayakkabılarınızı bu kumaşlarla süsleyebilirsiniz. Ayakkabınıza düzgünce, güçlü bir yapıştırıcı sürerek ayakkabılarınızı kumaşla kaplayabilirsiniz. Kumaşla kaplama yaparken çok dikkatli olun. Kumaşın katlanmamasına ve potluk yapmamasına özen gösterin.

Mutlaka incele:  Topuklu Ayakkabı ve Elbise Kombinleri

5Tüllerle Gelin Ayakkabısı Süsleme

Gelin ayakkabınızı süslemek istiyorsanız ayakkabınıza ufak süsler takarak da farklı bir stil oluşturabilirsiniz. Kendi duvağınıza benzeyen tülleri ayakkabınızın arka tarafına yapıştırabilirsiniz. Ayakkabınızın topuk kısmına tülden başka kurdelelerle de süsleme yapabilirsiniz.

Gelin Ayakkabısı Süsleme Malzemeleri 

Gelin ayakkabınızı evde kendiniz de süsleyebilirsiniz. Ayakkabı için fazla para harcamak istemiyorsanız evinizdeki malzemeleri kullanarak da süsleme yapabilirsiniz. En güzel süsleme modelleri ve malzemeleri için Gelin Ayakkabısı Süsleme Malzemeleri – En Güzel Gelin Ayakkabısı Modelleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!