Balık Gelinlik Modelleri 2017 Modası ve Koleksiyonları

1300

Kadınları en zarif gösteren modellerden biri balık model. Konu gelinler ve gelinlik olunca da durum değişmiyor elbette. Her gelin düğününde ince ve zarif görünmek ister. Balık model gelinlikler de gelinleri oldukça zarif gösteriyor. Bu yazımız boyunca balık gelinlik modelleri 2017 modası ve koleksiyonlarından bahsedeceğiz.

Balık Gelinlik Modelleri 2017 Boyunca En Az 2016’daki Kadar Popüler

2016 boyunca balık gece elbiseleri ve balık gelinlikler oldukça moda idi. 2017 moda trendlerinde de bu durum değişmiyor hatta artıyor. Balık gelinlik modelleri 2017 boyunca en az 2016’da oldukları kadar popülerler.

Mutlaka incele:  Gelinlik ve Duvak Uyumu Nasıl Olmalı?

1Sade Ve Şık

Balık gelinlikler her şeyden önce sade, her şeyden önce şık. Bu iki özelliği aynı anda barındırmak her kıyafetin harcı değildir. Balık gelinlik modelleri 2017 ’de ön plana çıkacak olan sadelik, bunun yanı sıra farklı olma özelliği balık modellerde hayat buluyor diyebiliriz. Zaten gecenin yıldızı olan geline herkesin daha da hayran olmasını, hayran hayran bakmasını sağlayacak bu model. Böylece gelin kendini hep iyi hissedecek, morali hep yüksek olacak.

Mutlaka incele:  Kabarık, Prenses, Kolları Dantelli Gelinlik Modelleri

2Balık Model Koleksiyonlarındaki Yaka Tercihleri

Balık model gelinliğinizin yakasında dantel tercih edebilirsiniz. Üstelik bu sene dantel çok revaçta. Bunun dışında size V yaka ve transparan yaka alternatiflerinden bahsetmek isteriz. Bir de askılı modelleri unutmamak lazım. Askıyı dantelden yaptırarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

3Saç Modeliniz İle Uyumu

Balerin topuzu bu tip gelinlik modelleri ile çok iyi gider. Ayrıca iri dalga olarak serbest bırakılmış, sadece gelin tacı ile taçlandırılmış saç modelinin de bu zarif ve vücudunuzu ön plana çıkaran modelle uyumlu olacağını düşünüyoruz.

Mutlaka incele:  Gelinlik Kemeri Modelleri

4Boyunuza Göre Seçim Yapmak

Balık model gelinliği mümkünse orta boylu ve uzun boylu kadınların tercih etmesini öneriyoruz. Bu model sizi daha ince ve uzun gösterecek.

5Etek Bölümü

Eğer danteli seviyor iseniz balık model gelinliğin etek bölümünü dantel olarak belirlemeniz gelinliği oldukça şık gösterecektir. Dantel modası asla geçmeyen bir klasik gibidir. Adı üzerinde sizi bir balık gibi ve zerafet içerisinde gösterecek olan bu modellerde dantel kombinasyonları sıklıkla tercih edilmektedir.

Balık Gelinlik Modelleri 2017 Düğünlerinde Sıklıkla Karşımıza Çıkacak

2017 de her sene gibi bol düğünlü geçecek. Balık gelinlik modelleri 2017 düğünlerinde sıklıkla karşımıza çıkacak çünkü koleksiyonlarda sıklıkla yer verilen bu modeller gelini tam bir prenses gibi gösteriyor, bu en mutlu gününde onu düğünün yıldızı yapıyor.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!