Balıkesir Düğün Salonları Listesi

Birbirinden güzel düğün fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

737

Balıkesir’de düğün yapacaksanız ve düğün salonu konusunda kafanızda soru işaretleri varsa sizin için hazırladığımız Balıkesir düğün salonları listesine bir göz atmalısınız.

Balıkesir Düğün Salonları Önerileri

Balıkesir’de düğün yapacaklar için hazırladığımız Balıkesir düğün salonları listesinden sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz düğün salonunu yakından karar vermenizi ve yetkililerle görüşmenizi öneriyoruz. Bu sayede hem fiyatlar hakkında bilgi alabilir hem de hayalinizdeki düğünün ayrıntıları konuşabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Düğününüz İçin İlham Alabileceğiniz 7 İnstagram Adresi

1Şirin Bahçe Kır Balıkesir Düğün Salonları

Şirin Bahçe Kır Düğün Salonu’nda birisi kapalı, 350 kişilik ve diğeri çim zeminli, çevresi ağaçlandırılmış 2000 kişilik bahçe olmak üzere iki ayrı mekan var. İki salonda da yemekli ve yemeksiz düğünler yapılabiliyor. Menüde tavuk, et ızgara, Adana, Urfa ve patlıcan kebabı gibi lezzet var mevcut. Her şey dahil full paketi tercih ederseniz orkestra, ses ve ışık sistemleri, yapay sis ve lazer gösterisi, çeşitli ikramlar, animasyonlar, organizasyon ve VIP araba hizmeti gibi ayrıcalıklardan faydalanabiliyorsunuz.

Adres: İzmir Yolu 3. km Özcam Yanı / Merkez / Balıkesir

Mutlaka incele:  Kına Süsleri Yapımı, Modelleri ve Fikirleri

Telefon: 0 (266) 225 51 93

2Balıkesir Yeni Öğretmen Evi Balıkesir Düğün Salonları

Balıkesir Yeni Öğretmen Evi Düğün Salonu’nda 5 ayrı salon bulunuyor. Bu salonlardan ilki Zambak Salon sadece toplantılar için, Turkuaz Salon 150 kişilik kına gecesi ve nişan için uygun, Orkide Salon 120 kişilik ve kına gecesi nişan için uygun, Bengi Salon 600 kişilik ve düğün için uygun bir salon. Bunun dışında restaurantı da 250 kişilik, burada da düğün yapabilirsiniz. Eğer çok kalabalık bir düğün yapmayı düşünmüyorsanız bu salonlardan birini seçebilirsiniz.

Adres: Plevne Mah. Cumhuriyet Cad. No: 126 Altıeylül/Balıkesir

Mutlaka incele:  Yalova Düğün Salonları Listesi

Telefon: 0266 549 10 10

3Kiraz Balıkesir Düğün Salonları

Kiraz Düğün Salonu, 1998 yılında açılmış. Açıldığı günden bugüne de birçok sünnet, nişan ve düğüne ev sahipliği yapmış. Salonun 600 kişilik kapasitesi var. Yemekli ve yemeksiz düğün yapabiliyorsunuz. Yemekli organizasyon için kendinize göre bir menü oluşturabilirsiniz. Ayrıca palyaço, gelin arabası gibi hizmetler de alabilirsiniz. Salonda özel havalandırma sistemi, jeneratör, sis makinası, efekli ışık sistemi de bulunuyor.

Adres: İzmir Yolu Üzeri Doğum Evi Karşısı BALIKESİR

Telefon: 0266 244 41 12

Düğünlerde Çalınan Oyun Havaları Listesi

Düğünlerde birçok oyun havası çalar. Eğer düğününüz için özel bir oyun havası listesi yapacaksanız Düğünlerde Çalınan Oyun Havaları Listesi isimli yazımızdan oyun havaları listesine göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!