Bayrampaşa Düğün Salonları Listesi

724

Eğer düğününüzü İstanbul’un semtlerinden biri olan Bayrampaşa’da yapmayı düşünüyorsanız sizin için hazırladığımız Bayrampaşa düğün salonları listesinden birini seçebilirsiniz.

Bayrampaşa Düğün Salonları Listesi

Hayallerinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürebileceğiniz, en mutlu anlarınıza tanıklık edecek Bayrampaşa düğün salonları bu yazıda!

1Salon Rana 

En mutlu ve özel anlarınızı yaratıcı önerileriyle farklı kılan bir düğün salonu arıyorsanız Bayrampaşa düğün salonları arasında yer alan Salon Rana’yı tercih edebilirsiniz. İkramlardan dekorasyona kadar her konuda üst düzey kalitede hizmet veren bu salon sizin de düğününüze ev sahipliği yapabilir.

Mutlaka incele:  Küçüksu Kasrı Düğün Organizasyon Fiyatları ve Fikirleri

Adres:Yenidoğan Mh. Demir Kapı Cd.
Hürriyet Sk. Cumhuriyet Pasajı 34/36
Bayrampaşa / İSTANBUL
Tel: (+9) 0.212 432 18 18

2Koç Düğün Salonu

Bayrampaşa düğün salonları arasında yer alan ve bugüne kadar pek çok çiftin düğününe ev sahipliği yapan bir mekan daha sunuyoruz sizlere; Koç Düğün Salonu…

Adres: Kartaltepe, B, Eren Sokağı No:28, 34045 Bayrampaşa/İstanbul

Mutlaka incele:  Fenerbahçe Orduevi Düğün Bilgileri

3Zettina Düğün Sarayı

Birçok çiftin tercihi olan Zettina Düğün Salonu; 1.200 kişiye ev sahipliği yapabilecek kapasitesi, otomatik jeneratörü, kliması, özenli dekorasyonu, özel dizayn edilmiş ışık sistemi ve kendine özel otoparkı ile müşterilerine hizmet veriyor. Siz de düğün mekanları için listelediğiniz seçeneklere bu mekanı ekleyebilirsiniz. Pek çok çift gibi mutlu ve eğlenceli bir düğün ile evlenmek sizin için de mümkün!

Adres: Rami Kışla Cad. (Eski Edirne Asfaltı) No:31/A Bayrampaşa İstanbul
Telefon : 0212 616 64 94 Faks : 0212 563 84 39

4Bayrampaşa Göksaray Düğün Salonu

Bayrampaşa düğün salonları arasında yer alan bir diğer mekan; Bayrampaşa Göksaray Düğün Salonu. Eğer şık bir düğün salonunda, günün anlam ve önemine yakışır bir düğün ile dünya evine girmek istiyorsanız bu düğün salonunu seçebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Çırağan Sarayı Düğün Fiyatları 2020

Adres: Yenidoğan Mah.Abdi İpekçi Cad.Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi No:70 9.Kat Bayrampaşa/İST
Telefon: 212 612 17 07

Düğün Fotoğraflarınız İçin Fotoğrafçı Fiyatlarını İncelemelisiniz

Düğün fotoğrafları, son yıllarda hemen hemen tüm çiftlerin olmazsa olmazlarından biri haline geldi. Siz de sevdiğiniz kişiyle evlendiğiniz bu özel anları ölümsüzleştirmek için öncelikle düğün fotoğrafçısı fiyatlarını incelemenizde fayda var. İstanbul Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları linkine tıklamanız yeterli. Düğün fotoğrafları hakkında fikir sahibi olmak isterseniz aşağıdaki görsellere de göz atmanızı öneriyoruz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!