Bursa Düğün Paketleri

En iyi Bursa düğün organizasyon fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

571

Düğün paketleri, evlenecek çiftlerin normal fiyatlardan çok daha uyguna mobilya satın almalarının en yaygın yoludur. Günümüzde birçok çift düğün paketleri satın alarak evinin mobilyalarını tamamlarlar. Bursa’da yaşıyorsanız ve Bursa düğün paketleri hakkında bilgiye ihtiyacınız varsa yazımızın devamını okumalısınız.

Faklı ve Uygun Fiyatlı Bursa Düğün Paketleri

Bursa düğün paketleri yeni evlenecek çiftler için mutlaka araştırılmalı. Birbirinden farklı düğün paketleri sayesinde evinizin mobilyalarını uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Sadece uygun fiyatlı değil, pahalı düğün paketleri de bulunuyor.

Mutlaka incele:  Bursa Moda Evleri - Gelinlik Mağazaları

1Sanal Mobilya

Sanal Mobilya, Bursa İnegöl’de faaliyetini sürdürüyor. Düğün paketlerinin fiyatı da orta derece diyebiliriz. En uygun düğün paketi ortalama 10.000 TL’den başlıyor. 15.000 TL’ye kadar farklı düğün paketi seçenekleri bulunuyor. Eğer düğün paketiniz için 10-15 bin tl gibi bir fiyat size uygun geliyorsa Sanal Mobilya’nın paketlerini inceleyebilirsiniz.

Adres: Mesudiye Mh. Yıldırım Cd. No:23 İnegöl/Bursa

Telefon: 0 224 715 19 12

2Berke Mobilya

Berke Mobilya’nın Bursa’da mağazası yok ancak Tüm Türkiye’ye nakliyat ve montaj hizmeti veriyorlar. 3000 TL üzerinde alışveriş yaparsanız ücretsiz nakliye ve montaj imkanından faydalanabilirsiniz. Berke Mobilya’nın da düğün paketleri oldukça fazla seçenek içeriyor. Berke Mobilya’da satılan en ucuz düğün paketi 12.000 TL ve bu fiyat 20.000 TL’yi de bulabiliyor.

Mutlaka incele:  Bursa Kiralık Gelinlik Fiyatları

3Mobilya Vip

Mobilya Vip, mobilyanın başkenti Bursa İnegöl’de faaliyetini sürdürüyor. Burada, diğer mağazalardaki gibi paketler halinde mobilyalar yok ancak uygun fiyata mobilyalar satılıyor. Ortalama bir mobilya paketini, istediğiniz gibi seçerek buradan 10.000 TL gibi bir fiyata satın alabilirsiniz. Ekonomik, silver ve gold seçenekleri bulunuyor.

4Medusa Home

Medusa Home mobilya mağazası da yine pek çok mağaza gibi İnegöl’de satış yapıyor. Medusa Home’da satışa sunulan düğün paketlerinin başlangıç fiyatı 10.000 TL, en yüksek düğün paketi ise 17.000 TL’den satılıyor. Fiyatları çok pahalı değil. Ortalama bir bütçeniz varsa Medusa Home’den istediğiniz düğün paketini tercih edebilirsiniz. Medusa Home haftanın 7 günü 09:00 – 19:00 saatleri arasında açık.

Mutlaka incele:  Bursa Tesettür Gelinlik Moda Evleri

Modern Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Klasik ev dekorasyonlarından hoşlanmıyorsanız ve evinizi modern mobilyalarla dekore etmek için farklı fikirlere ihtiyacınız varsa sizin için hazırladığımız Modern Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır? Modern Dekorasyon Fikirleri isimli yazımızdan fikir edinebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!