Bursa Moda Evleri – Gelinlik Mağazaları

Birbirinden güzel Bursa düğün fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

706

Bursalı gelin adayları! Henüz gelinliğinize karar vermediyseniz, sizin için Bursa’nın en sevilen gelinlik moda evlerinden bazılarını listeledik. Hayallerinizi süsleyen gelinliği gerçeğe dönüştürebilecek Bursa moda evleri bu yazıda!

En İyi Bursa Moda Evleri

Dilerseniz görüp beğendiğinizi satın alabileceğiniz, dilerseniz de kendi isteklerinize ve vücut ölçülerinize uygun gelinliği diktirmek için bu moda evlerinden birini tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bursa Kiralık Gelinlik Fiyatları

1Hayal Moda Evi

1997 yılında iki kardeş tarafından kurulan bu moda evi başarısının kaynağını her müşterisine sunduğu özel ilgi ve titiz ekip çalışmasına borçlu olduğunu söylüyor. Sunduğu özel dikim ve özenli el işçiliği ile hayatınızın en anlamlı gününde kendinizi özel hissetmenizi sağlar. Bursa moda evleri arasında yer alan Hayal Moda Evi, sizin de düşlerinizi süsleyen gelinliği tasarlayabilir.

2Hayal Moda Evi iletişim bilgileri

Adres: Altıparmak Cad. Tütüncüoğlu Apt. No:13 Kat:2 & 3 Osmangazi / Bursa

Telefon: 0 (224) 223 41 18

3Mediha Cambaz Moda Evi

İşini, gelinliğe olan sevgileriyle yapan bir moda evi; Mediha Cambaz Moda Evi. Ayrıntıları, kaliteyi ve memnuniyeti önemseyen alanında uzman tasarımcılar tarafından hazırlanan bir gelinlikle dünya evine girmek isterseniz Bursa moda evleri arasında sunduğumuz bu moda evini tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bursa Tesettür Gelinlik Moda Evleri

4Mediha Cambaz Moda Evi iletişim bilgileri

Adres: Şehreküstü Meydan Duran Apt.ve Pasajı Arçelik Üstü Osmangazi / Bursa

Telefon: +90 224 2247041

5La Kuğu Bursa Moda Evleri

Bursa moda evleri listemizde yer alan La Kuğu Moda Evi, prenseslere layık detaylar, el işlemeleriyle zenginleştirilmiş modeller, danteller, organzeler, vals yapan taftalar; kısaca hayranlık uyandıran kumaşlar ve tüllerle hayattaki en unutulmaz günlerden biri olan düğün günleri için özel gelinlikler tasarlıyor.

Mutlaka incele:  Bursa Düğün Paketleri

6La Kuğu Moda Evi iletişim bilgileri

Adres: Altıparmak Cad. Yazıcı Apt. No:17 K:1 D:2 16050 Osmangazi/Bursa

Telefon: 0(224) 224 91 81

7Kır Çiçeği Bursa Moda Evleri

1979 yılında kurulan, o günden bu yana kaliteden ödün vermeden tüm gelin adaylarının mutluluk ve memnuniyetini önemseyerek göz alıcı gelinlik modellerinin altına imzasını atan bir moda evi. Bursa gelinlik modelleri arasında yer alan Kır Çiçeği Gelinlik, sizin için de harika bir gelinlik dikebilir.

8Kır Çiçeği Gelinlik iletişim bilgileri

Adres: Tahtakale Mah. Atatürk Cad. Tahtacı Apartmanı No:93 Osmangazi / BURSA

Tel: +90 224 221 49 92

İstanbul Gelinlik Moda Evleri

Bursalı gelinlerin yanı sıra İstanbullu gelinleri de düşündük ve İstanbul’un en sevilen, en kaliteli hizmeti veren gelinlik moda evlerinden bazılarını listeledik. Bu listeye ulaşmak için İstanbul Gelinlik Moda Evleri linkine tıklamanız yeterli! Birbirinden göz alıcı gelinlik tasarımlarına imza atan bu moda evleri sizin vücut ölçülerinize ve hayallerinizdeki gelinliğe uygun en güzel gelinliği tasarlayacaktır.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!