Bursa Tesettür Gelinlik Moda Evleri

Birbirinden güzel Bursa düğün fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1793

Gelinlik seçimi emek isteyen bir iştir. Gelin adayları aylar öncesinden gelinlik seçmeye başlarlar. Sadece gelinlik seçmek önemli değil, önemli olan gelinliğin üstünüze tam oturmasıdır. Tesettürlü bir gelinlik giyecekseniz Bursa tesettür gelinlik moda evleri size hayal ettiğiniz gelinliği dikebilir.

Bursa Tesettür Gelinlik Moda Evleri

Gelinliğinize karar verme aşamasına geldiyseniz Bursa tesettür gelinlik moda evleri arasından dilediğinizi seçerek hayal ettiğiniz gelinliğe kavuşabilirsiniz. Sizin için en uygun fiyatlı ve en güzel gelinliği hangisinin dikeceğine inanıyorsanız o moda evini tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bursa Moda Evleri - Gelinlik Mağazaları

1La Beria Gelinlik

Gelinlik diktireceğiniz yer çok önemlidir. Çünkü bir kere dikmeye başladıktan sonra genellikle geri dönüş olmaz. Hem zaman kısıtlıdır hem de yanlış bir moda eviyle çalışmak bütün planlarınızı alt üst edebilir. La Beria, yılların verdiği deneyimle sizi en güzel gününüze hazırlıyor. Gelinliğinizi kusursuz bir hale getirene kadar çabalıyorlar.

Adres: Tahtakale Mh. Atatürk Cd. No:21 K:1 Osmangazi / BURSA

Mutlaka incele:  Bursa Kiralık Gelinlik Fiyatları

Telefon: 0224 221 07 03

2Mediha Cambaz Weddesing

Mediha Cambaz, 1991 yılından beri Bursa tesettür gelinlik moda evleri sektörünün içinde. Uzun yıllar abiye ve gelinlik üzerine çalışmış ancak Mediha Cambaz Weddesing’i yeni kurmuş. Faruk Saraç Moda Akademisi’ni bitiren kızı Özge Cambaz ile birlikte gelinlik hazırlıyorlar. En kusursuz gelinlikleri kendi elleriyle dikiyorlar.

Adres:  Şehreküstü Meydan Duran Apt.ve Pasajı Arçelik Üstü / Bursa

Telefon: 0224 224 70 41

3Ahu Alnıpak Bursa Tesettür Gelinlik Moda Evleri

38 yıldır gelinlik tasarımı yapan ekip son 8 yıldır Ahu Alnıpak markası altında bir araya gelmiş. Ahu Alnıpak’ın gelinliklerinin sırrı özel kalıplarında gizli. Özel kalıpları sayesinde her türlü gelinlik modeli, gelinlerin vücuduna tam oturuyor. Ayrıca özel swarowski taşları ile de gelinlikler gösterişli bir hale getiriliyor. Uygun ödeme koşulları ile cebi de güldüren Ahu Alnıpak, gelinlerin memnuniyeti için elinden gelen her şeyi yapıyor.

Mutlaka incele:  Bursa Düğün Paketleri

Adres: Çekirge Caddesi No:23 Osmangazi / Bursa

Telefon: 0 (224) 224 42 48

Gelinlik Modelleri Tesettürlü Tasarımlar

Tesettürlü gelinlik seçimi, açık bir gelinlik seçmekten daha zordur. Tesettürlü gelinliklerin üzerinde daha çok emek harcanır. Eğer düğününüzde tesettür gelinlik giyecekseniz ancak tasarımı hakkında kafanızda soru işaretleri varsa Gelinlik Modelleri Tesettürlü Tasarımlar isimli yazımız aradığınız gelinliği bulmanız konusunda size yol gösterebilir.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!